LĖLĖ

Matyti keletą ar daug lėlių – turėsite daug išlaidų. Žaisti su lėle gali reikšti laimingą šeimyninį gyvenimą. Bet gali reikšti ir veidmainystę. Jei vyras dovanų gauna lėlę – laukia nemalonumai, jei mergina – nelaiminga meilė. Verkianti lėlė pranašauja įvairias priekabes, kurių bus sunku išvengti. Jei lėlę rengiate ar siuvate jai drabužius – slaptas noras turėti vaikų. Žindyti lėles merginoms – nesėkminga meilė, o moterims – iš vyro sulauks gerumo. Verkti dėl lėlės – neišvengsite gėdos .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “LĖLĖ

  1. Sveiki ,sapnavau labai keistą sapną. Kad aš švenčiu savo vestuves namie. Mano vestuvinė suknelė labai graži ,raudonos spalvos. Ir kad mes sedim ramiai prie stalo ,o namie labai triukšmauja,daužosi mano tečio daryta lėlė man , Apsiavusi tėčio batais bėgioja po koridorių. ( Ta lėlę aš turėjau vaikystėje ,dabar ji jau išmesta).

  2. Buvo taip sapnavau kad buvom su kažkuo kapinese prie amžinatilsį pusbrolį, ir sakei jei jis prie mūsų lai duoda ženklą, tada nukrito žvakė, poto staigiai sapne atsiradau namuose, buvau nuo kažko labai apsvaigus, nuėjau pas mamą į kambarį, kalbant su mama, pamačiau prieškambaryje keistą mažą mergaitę tamsoje, aš suklykiau ir garsiai sušukau kas tai? Niekas neatsakė, mama nuėjo pažiūrėti, sako čia maža lelytė, aš priėjau prie mamos, ta lelė atsisuko į mane baisiu žvilgsniu ir bauginančiu balsu pasakė “neskolinsiu aš tau žiebtuvėlio” tada staigiai atsibudau buvo 04.50valanda ryto, ką tai gali reikšti?