LĖKTUVAS

Lėktuvas reiškia greitą sunkumų ir problemų įveikimą, nuovokumą, o taip pat garbės troškimą ir valdžią. Gali pasitaikyti proga parodyti savo narsumą. Sapnuoti, kad skrendate lėktuvu, reiškia, jog Jūsų pastangos bus teigiamai įvertintos. Jeigu sapnuojate, kad lėktuvą ištiko avarija, vadinasi, nauji planai suteiks daug rūpesčių ir nerimo. Matyti krentanti lėktuvą, – gali būti įspėjimas realiau vertinti savo jėgas ir pažaboti garbės troškimą .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

7 - suma sapnų pasakojimų apie “LĖKTUVAS

 1. Skrydo atviru lektuvu, neblaivus pilotas, nusileidziat uzksbino sparnu masina. Ivaziavo i viesbuti, niekas nezuvo. Vyras sako as tau pavydziu ir abu su zmona po ciuziniu.

 2. Laba diena. Noreciau suzinoti savo sapno reiksme. Sapnuoju kad susiruosiu keliaut ir nespeju i lektuva. Toki sapna sapnavau jau kelis kartus. laukiu atsakymo. ACIU

 3. Jau ne pirmą kartą sapnuoju, kad beveik nespėju į lėktuvą. Šį kart buvau su drauge (ta pačia kaip ir kituose sapnuose), gyvenom kažkokiam viešbutyje ( ar tai pačiam oro uoste kažkokiam kambarėlyje) lyg ir užsienyje. Bėgom į patikrą, buvo likusios penkios minutės iki skrydžio. Prašėm kad žmonės užleistų, bet niekas neužleido ir dar moteris kuri tikrino sakė, kad kol ji mus priims bus pusvalandukas. Tada pamačiau pažįstamą darbuotoją, kuri pasirūpino kad mus tarnybiniu liftu pakeltų iki lėktuvo. Ir eilinį sykį vos ne vos spėjom, bet kažkodėl aš vis tiek žiūrėjau kaip nuskrenda lėktuvas, bet nebuvau jame.

  Tai ką čia gali reikšti?

 4. Per ilgai dyrbau ir nespiejiau vis y liektuva.Kita bilieta nusipirkau ir oro uostas buvo prie pat vistiek nespiejau

 5. Sveiki,

  Labai Dasani sapnuoju, kad Kaz kur kelias ju ir visada arba pasilklystu ir blaskausi po miesta, arba veluoju i lektuva ir skubu is visu jegu. Kartais taip kelias ju su draugais, bet dazniau su seima. Ka tai galetu reiksti.

  Dekoju.

 6. Sveiki. Sapnavau, jog mano mergina turi skristi lėktuvu. Viskas buvo gerai išlydėjau viska, pakilo ir tik žiūriu lėktuvas krenta.
  O daugiau nelabai pamenu atrodo jog kilo kitas lėktuvas gelbėt ir net nežinau ka tai galėtu reikšt..