Lėktuvas

Sapnų “lėktuvas, lėktuvai, skristi, skraidyti, skrendu, skridau, skraidau, lektuve, lektuvuose…” reikšmės:

Sapnuoti lėktuvą – jūsų laisvę ir norus kažkas varžo. Gali būti , kad ne jūs pats tai darote;

Vyrams sapnuojant nuolat kritimą degančiame lėktuve – netrukus gali tekti išklausyti priekaištus dėl nepakankamo entuziazmo lovoje;

Lėktuvu skristi – pastangos bus įvertintos;

Lėktuvą ištiko avarija – nauji planai suteiks daug rūpesčių, bei nerimo.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

16 - suma sapnų pasakojimų apie “Lėktuvas

 1. hmn…o jei sapnuoji kad skrendi ne su lektuvu.as daznai sapnuoju kd skrendu.lyg sparnus tureciau…be galo malonus jausmas.kai pabundu atrodo imciau, istiesciau rankas ir skrisciau :)

 2. Kartais sapnuoju, kad matau skrendanti ir mano akyse nukrentanti ir suduztanti lektuva.Po tokio sapno jauciuosi siurpiai.

 3. sapnavau daug lektuvu skrendantcius ir metancias kaip granatas, bombas paskui daug dulkiu stulpu, namu sprogimus.

 4. Nuolat sapnuoju lektuvu katastrofas – jie tiesiog duzta mano akivaizdoje arba danguje susprogsta, arba nukrenta ir suduzta ant zemes. Bet po tokiu sapnu nieko ypatingo gyvenime nevyksta. Gal tai daugiau susije su dvasine busena – liudesys del suduzusiu svajoniu ar panasiai.

 5. sapnavau, kad lektuvu skridau tokiu mini moderniu, nerimavau, bet atejes i darba gavau premija :) )

 6. kelis kartus sapnavau kaip nukrenta naikintuvai, bet be jokiu sprogimu, tiesiog variklio gedimas, jei sklendzia, pereina i kobra arba suktuka ir vertikaliai i zeme – is nelabai didelio aukscio… karta sapnavau kad sportinis lektuvelis nukrito, bet irgi ne is aukstai, be sprogimu, sparnas tik luzo.

 7. Sapnavau jog su draugu nuejom i parduotuve, pasiemem alaus ta parduotuve kazkaip transformavos i lektuva, mes pakylom, jis uzsidege pradejo krist, atsisukau i drauga ir pasakiau davai :D tada uzsimerkiau sapne ir jauciau kad dege visas kunas. idomu ka gali reikst :D

 8. sianakt sapnavau toki sapna: skrendu su sese kazkur lektuvas susota as isnesu ismest i lauka siuksles ir nespeju i ji sugrist lektuvas isskrenda , matau kaip lektuvo langa dauzo ir rekia mano sesyte as begu paskiu , krentu ir verkiu…dar dabar nemalunu jausma jauciu:/ kazin ka galetu reiksti

  • Kartais sapnuoju, kad kažkur skubu ir nespėju. Pavyzdžiui šiąnakt sapnuoju, kad aš dar namuose deduosi daigtus , skubu ir matau pagal laiką, kad nebespėsiu į lėktuvą. Skubėdamas jaučiu įtampą.

 9. Menesį laiko mane kamuoja sapnai, kad bandau suspėti į skrydi, tačiau nespėju. Bandau surasti skrydžio vartus, bet vis nesėkmingai ir tik per plauką nespėjusi, matau, kaip mano lėktuvas nuskrenda. Šią naktį sapnavau, kad pamečiau oro uoste du lagaminus, vieną radau-kito ne, bet ir vėl nespejau galiausiai į lėktuvą.

 10. Labai nerimauju nes 2 sav sapnuoju kaip mano akyse danguje sprogsta lektuvas, ir baisiausia kad paciai teks juo skristi uz savaites!!! Gal atsisakyti keliones?!!! Aciu..