LAVONAS

šis sapnas žada liūdnas naujienas. Galimos blogos perspektyvos komercijoje. Jauno žmogaus laukia nusivylimas meile. Sapne matyti lavonus kautynių lauke reiškia karą arba sudėtingą tarptautinę padėtį, politinių grupuočių nesantaiką. Sapnuoti daug lavonų lavoninėje reiškia, kad laukia daug nemalonumų. Nuogas lavonas – rūpesčiai, ligos, nelaimės. Girtuoklio lavonas vyrams reiškia mirtį, o moterims – džiaugsmą. Sapnuoti, kad lavonas aprengtas juodai – mirtis arba sunki finansinė padėtis. Jeigu sapnuojate, kad lavonui akys užspaustos su monetomis, – priešai Jus apiplėš. Jeigu sapne Jūs lavonui uždedate ant akių tik vieną monetą, vadinasi, sugebėsite susigrąžinti prarastą nuosavybę. Jeigu šį sapną regi moteris, tai ji nukentės dėl savo atvirumo nuo piktų žmonių. Jeigu sapnuojate, kad karstas su lavonu stovi parduotuvės viduryje, – nemalonumai ir netektys arba didžiulės išlaidos. šis sapnas pataria įvertinti savo poelgius. Sapne regėti lavono galvą, atskirtą nuo kūno, reiškia intrigas. Jeigu sapnuojate, kad mirė kas nors iš Jūsų šeimos narių, vadinasi, kažkas iš Jūsų artimųjų susirgs arba kils kivirčai šeimoje. Įsimylėjusiems šis sapnas žada skyrybas. Jeigu sapne Jūs pats esate lavonas, – laukia neviltis, nuliūdimas. Jeigu sapne išsigąstate lavono – saugokitės netikėto užpuolimo. Sapne matyti kokio nors gyvūno lavoną -blogėjantys reikalai arba pablogėjusi savijauta .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

5 - suma sapnų pasakojimų apie “LAVONAS

  1. Sapnavau daug zmoniu is ivairiu ivairiu savo gyvenimo etapu. Po to sermenys, lyg baznycioj, lyg kokiam kambaryje. Aplink karsta geliu nebuvo. Pasarvotas nepazistamas vyras. Man I ji beziurint sapne apeme jausmas, kas jis gyvas. Jis sujudejo, atsimerke, paziurejo I mane ir pasake:”Tu zinai ko (cia) atejai.” Apeme keistas jausmas sapne. Akiu nei veido neprisimenu, aiskiai nesimate, tik nosis didesne nei vidutine. Kostiumas ne juodas, lyg is pilku. Kiek atsimenu, nevaiksciojo. Man nebuvo baisu.

    O praeita nakti sapnavau savo mirusia mociute. Mes buvom kartu, kazka veikem. Veido ryskiai nemaciau, ji nieko aiskiai nepasake.

    Ka reiskia sie sapnai?

  2. Sapnavau kapaviete tuscia bet sonuose matesi kiti karstai paskui atidarem karsta lavonas su rubais nei smarves nieko atidarem kita kaulai kaukole ir kazkoks vanduo zalias smarve o lyg ir pinigu ieskojom lobio ar aukso kas kartu buvo nepazinau

  3. Sveiki.Sapnavau baisu sapna.Sapnavau kad valgau mirusio senelio mesa-tiksliau-graužiu kažkoki kaula.Veliau pastebiu kad aplinkui susirinke žmones mane stebi ir aš ta kaula išmetu.Ka tai galetu reikšti

  4. Sapnavau miruse mociute. Mire pries 10m. Sapnavau, kad ji pyksta net i ora pakele mane. Kai pradedam kalbetis is patalpos pabega mano mama. Sako jus aiskinkites. Tada ja nuraminau, atrodo nepatinka mano vyras jai. Bet ji nekalba. Tik poto apkabina, buciuoja o as slenkuosi toliau nuo jos lavono kvapo. O ji tempia po savo kaldra kartu atsigulti ir buciuoja mane

  5. sveiki,sapnavau savo pusseres lavona. ja turejau padet dar su kazkokia kita moterim perkelti is vietos i vieta…. aciu.