Lavonas ir lavonai

Sapnų “lavonas, lavonai, numirėlis, numirėliai, mirusį matyti, sapnuoti, mirtis, mirusieji, mirusysis…” reikšmės:

Lavonas gali reikšti, kad nugalėsite priešą, keisis orai arba reiškia netikėtą vargą ir kančias;

Pačiam būti lavonu – nusiminimą;

Lavono sapne išsigąsti – saugokitės netikėto užpuolimo;

Sapnuoti lavoną su rūbais – Jums šyksposis sėkmė ir puikiai sutvarkysite reikalus;

Jei lavonas vandenyje – nemalonus įvykis.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

51 - suma sapnų pasakojimų apie “Lavonas ir lavonai

 1. labai daznai sapnuoju savo mirusia mama ,bet ne negyva,o gyva kad kalbuosi su ja,pas ja namuose.nzn ka reiskia tokie sapnai.gal kas zinote ka gali reiksti?

 2. Mano sapnas panasus, tik sapnuoju savo teti, kuris yra mires.. Ir sapnuoju, kad mes bendraujame, matau ji kazka veikianti.. Tiesa, karta sapnavau ji labai supykusi ant manes. Tokie sapnai tesiasi be perstojo jau gera savaite. Noreciau suzinoti ka tai gaetu reiksti. Aciu.

 3. Sapnavau 3 lavonus po akmenimis,bet sapne ju ieskojome. jie nepazystami sapne bet amziu zinojau vienas vaikinas ir dvi mergaites . Ju mama ieskojo o mes padejom. kraupus sapnas

 4. sapnavau savo mirusi jau vaikina.jis slepesi pastato rusyje ir neseu jam valgyti.dziaugesi, kad mane pagaleu pamate

 5. SAPNAVAU SAVO MIRUSIA MOCIUTE KRUVINOJE PAKLODEJE, TIREJAU SU JA ATSISVEIKINTI ,ISSITEPIAU RANKAS KRAUJU ,KAI PLOVIAU RANKAS LIKO RAUDONOS DEMES

 6. SAPNAVAU SAVO MIRUSI TEVA BUVO NUPJAUTOM RANKOM AS ISSIGANDUSI BEGAU NUO JO `KA TAI REISKIA

 7. Sapnavau, kad miegojau, pabudusi pamačiau mirusią mergaitę, išsigandusi nubėgau į kitą kambarį, o ten pamačiau tą patį vaizdą, tarsi veidrodinis atspindys. Tačiau ta mergaitė nebuvo kaip normalus lavonas. Ji gulėjo atsimerkusi ir kalbėjo rožančių. Ką tai galėtų reikšti?

 8. SAPNAVAU KAD LAVONAS ATSKIRTAS NUO KUNO KASKAIP TIK GALVA MATES KASKOKIOS SENOLES BET TOS SENOLES NET NEPAZYSTU GYVENIME NESU MATES BET ACIU DIEVUI PAZIUREJAU NIEKO BLOGO NEREISKIA

  REISKIA KASKOKIA INTRIGA

 9. sapnavau kad mano sesuo buvo viename kambaryje su dede(kuris mires) ir jis norejo su seserimi pasikalbeti o ji bijojo jo ir pabego nuo jo.labai jums aciu!!!

 10. as taip pat daznai sapnuoju savo mirusi seneli,kuri labai mylejau.ir visada kazkas nutinka po tokiu sapnu.Lyg perspeja apie nelaimes

 11. sapnavau numireli kuris buvo aprengtas graziais drabuziais kaip koks grafas buvo su ilgais nagais,bet as jo nebijojojau ir kazkodel zinojau kad privalau nunesti kazkur jo galva nesiau suvyniota ir tada man pasidare baisu bet vistiek nesiau. Tox atrodo labai ziaurus sapnas, bet sapne as nebijojau tarsi zinojau kad taip turi buti. Gal kas galetu paaiskinti ka tai galetu reiksti?

 12. Neseniai sapnavau ant kalno savo mirusį tėtį,nors ištikrūjų jis yra gyvas.Sapnavau,kad jis sėdėjo miręs ant kalno nugarą į apačią kur aš buvau.

 13. Sapnauvau savo mirusi seneli. Kuris mire 2003-08 o neseniai sapnavau,kad as su juo kalbejau pakalbejom ir jis i toke ryskia sviesa ejo ir atbuline ir mane su rankos mostu kvite o kai buvo jis jau netoli svieso ryskios as arsibudau o kas keisciause,kad mano rankos pirstas buvo kruvinas…..

 14. savus sapnuoti kad ir mirusius sako gerai,jie mus perspeja,sneka,ramina musu ilgesi,reikia atkreipti atidziau demesi i tokius sapnus ir pokalbius

 15. as sapnavau miruse mociute ,kai ji prisikele ir atejo prie stalo ir pasake visa tiesa,as laukiuosi antro vaikelio ir ji man sako tu laukiesi antro vaiko ir saugok savo sveikata,o mano teciui sako tu turi padaryti i veranda duris,tai tu jas padaryk ir ystatyk.kazi ka tai galetu reiksti

 16. As sapnavau kad as lovoje po patalais radau mirusi zmogu. Jis buvo vyras. Bet as jo nepazinojau.Gal kas zino ka tai reiskia???

 17. aš sapnuoju dažnokai savo mirusi senelį. ką galėtų tai reikšti? sapnavau kad jis guli aprengtas lavonu drabužiais ir keliasi iš lovos.

 18. sapnavau du lavonus lig lavoninei lig salia jos ir tie lavonai lig bendradaebei lig kaskas mum jos idave ir kaskoki kibira su baltu kremu ir mum reikejo itrinti tuos lavonus jo tai viena itrin paskui kita pakol kita itrine tas vienas atsigavo ir pradejo sneketi kaska o kitas tikrai mires ir tuo kremu atsieit mes grimavomtaip ir pabudau

 19. sveiki,praeitais metais sapnavau mirusiuosius tevus bei broli jie palaidoti vienas prie kito.sie sapnai mane lanke ilga laika,taigi nusprendziau vikti i lietuva ir aplankiti tai padariau.poto sapnai apie tevus ir broli dingo,se vasara nesiruosiau vikti i tevine,antra savaite vel lanko mane mano tevai ir brolis sapnuose,taip suprantu jie nori kad as juos vel aplankiciau.siulau jums irgi aplankiti mirusiuosiu gal sapnai dings…

 20. as kai buvau maza sapnavau kad as atsikeliu mano mama guli lovoje ir kad as ja palietciu ir nukrenta dalis jos ir pamatau kad ji tuscevidure….arba kitas sapnas stovi kruva “medziotoju” ir nusaune mano mama….

 21. Sapnuoju daznai savo mirusia uosviene,kaip prisikeli is numirusiu.sapnuose klausia kodel gyva palaidojom?praso misiu!gailisi daiktu kuriuos atidavem po jos mirties! Uzperku misias ,lankau kapines!ko dar nepadariau?net namuose tarska barska lyg ne viena buciau.nebijau bet ima vargint tie kosmarai.

 22. as sapnavau jog mano tetis nusizude visu zmoniu akivaizdoje. Visi zinojo ka jis ketina dryti bet niekas nesieme jokiu veiksmu, tai lyg susitarimaas buvo, kiti lauke kol jis nusoks nuo stogo. O as tuo tarpu nezinojau, mane pastate teta ir sake, stovek, pabuk bent per tecio laiduotuves. (Mano mama nesai mire, bet laidotuvese dalyvavau). Ir paskui kai nusoko pradejau verkti, isterikuoti ir t.t. ka tai galetu reiksti?

 23. Šiandien 3 metai, kai mirė buvusi bendradarbė, nebuvo ji mano draugė, bet kartais pabendraudavome apie filmus, bet tik ne apie asmeninius dalykus Jos mirtis labai sukrėtė, nes mirė ji jauna gal kokių 46 metų nuo bjaurios ligos, kai sveiką gražų žmogų liga suėda žaibiškai.. Aš gal ir nebūčiau prisiminusi, bet šiąnakt susapnavau, kad jos gimtadienis ir aš dovanoju kostiumėlį violetinės spalvos, bet man gėda prieš ją nes kostiumėlis iš naudotų drabužių parduotuvės ir ant kelnių dėmė, aš jai pasakau, kad drabužis ne naujas, o ji sako nieko, aš gi pati perku iš tokių parduotuvių(Humanos). (Gyvenime taip ir buvo, ieškodavo įdomesnių rūbų dėvėtų drabužių parduotuvėse).Ką tai galėtų reikšti?

 24. Sapnavau, esu miške ir radau moters kūną-aš jį padėčiau. Mačiau kaip ji dar juda, bet pagalvojau, kad geriau sudega ir nesikankina. Po kurio laiko aš vėl tame pačiame miške , bet jau su draugais ir radome mergaitės kuna, mes jį taip pat padegeme, bet pasirodo tai buvo vienos iš draugių jaunesnioji sesuo . Manėme, kad ji mirė, bet pasirodo buvo gyva tik truputį veidą apdegė. Aš jos verktadama labai atsiprasinejau .
  Mūsų ieškojo policija su šunimis, bet mane pacijes šuo šluostė, bet paleido nors žinojo, kad tai mano kaltė. (Šuo buvo labai didelis, auksiniu , ilgu, zvilganciu ,kailiu)

 25. laba diena….sapnavau jog vykstu i keistas laidotuves kur daug pasarvuotu zmoniu kapinese ir kai kurie is ju judejo karstuose…….kapiniu gale bebegant pamaciau dideli laikrodi kuris neveikia ir kunigas paprase manes ji pataisyti….jau beveik sutaisius su kunigo pagalba ta laikrodi prabudau….. ka galetu toks sapnas reiksti?

 26. kelinta akti sapnuoju savo teveli,labai daug zmoniu,begau paziureti,kas ten o ten tevelis ant virsaus kapo ir ziuriu prasimerkes ir judina rankas,o paskui parnestas i sarvojimo sale,aspripuoliau buciuoju kakta,rankas,o jis man sako,as jusu labai pasiilgau. O kita nakti sapnuoju,kad jis vel sarvojimo saleje ir girdziu,kad kazkas,verda, burbulioja ateinu paziuret,o ten tevelis vel ir sako jis as skestu daug vandens,bet atigules ant pilvo ir keliasi,labai aiskiai maciau veida

 27. Kartą sapnavau, kad buvau lavoninėje. Joje buvo tik vienas lavonas,, jis ėmė ir prisikėlė. Tada su manimi ėmė kalbėtis. Bet ne draugiškai. Ten buvo gal moteris gal vyras. Sunku buvo atskirti tas zmogus buvo senokas, kudas, trumpais rudais plaukais. Bet as jo nepazinojau. Kai jis pradėjo prie manęs artintis aš pabudau. Tik keista , kad visus tokiu ir kitus sapnus sapnavau budama maza. Tik jie arba man kartojasi dabar arba as tiesiog noriu suzinoti ka jie anksciau turejo reiksti…

 28. Mano tevas yra mires pries 3 metus, sapnavau ji gulinti mirusi savo kambaryje ilga laika ir negalejau jo niekaip palaidoti, jis mires guli, o man kazkodel negalima jo palaidoti, bet galiausiai jis palaidojamas.

 29. Sapnavau savo mirusi dėde (mamos broli) kuris mirė palyginus nesenai. Sapnavau kad ji laidojam bet laidojam ne kapinėse o bažnyčioj prie altoriaus kad yra iškasta duobe ir ji jau užverčia žemėm ir jaučiasi sapne tas liūdesys bet pasižiūriu i kita šone jis gyvas ir sėdi apsikabinęs ta pačia motery kuri ji ir užmušė.Ka galetu reiksti

 30. Šiąnakt sapnavau kad guliu lovoj šalia nepažįstamo lavono, ir jis man griebė už paties taip stipriai laikė kad net pabusti negalėjau, jausmas buvo labai tikroviškas.

 31. Sapnavau karste nepazistama lavona, salia jo didelis pitonas ilgesnis uz lavona ir isikandes i zmogaus galva. Matau juos abu per rengtgena-abieju skeletus. Staiga pitonas atsitraukia ir zmogaus lavonas atgyja, tampa gyvu. Ka galetu reiksti? Labai sukrete, ilgai negaliu pamirsti sio sapno.

 32. Sapnavau savo mirusia drauge. Ji gulejo vonioje pripiltoje vandens, su rubais. As buvau su savo kita drauge ir mes prie tos vonios stovejome ir praseme kad ji atsibustu…tada drauge pradejo pasakoti keista istorija kad zmones gali atsikelti, bet tai ne pats geriausias dalykas gyviesiems…mes nuejome i kita kambari, zvilktelejau i mirusia drauge vonioje..bet jos ten nebebuvo..,ji sedejo ant kedes su juodais apdarais ir uzdengtomis akimis, ji po truputi pradejo judeti..ir vis stojosi stojosi ir pradejo mazais zingsniukais eiti link musu…mes issigandome pradejome skambinti draugams uzsirakinome duris…ji vistiek kazkaip iejo ir po nosiai murmejo zodzius “as tave iskelsiu ir tu mirsi” ji atejo iki manes steve man uz kaklo, iskele ir labai garsiai sureke tuos zodzius…siaip ne taip isilaisvinau ir su drauge issokom pro langa ten musu lauke jau draugai..isedome i masina ir visi ziurejom i to buto langus…pradejo mojuoti pro musu islipta langa ranka ir draugas nusikeigdamas sake “vaziuojam is cia” bet tik uzsidege sviesos ta pati “drauge” kuri mane pakelusi reke, kad as mirsiu atsidure priesais masina…viskas tuo ir pasibaige…labai keistas sapnas…

 33. Sapnavau, kad mano draugas gulejo padugneje IR prase ji susildyti, kai norejau prie jo prisiliesti tai kazkaip islindo mano senelis. Klojo sau patalus IR ji su visa jega isspyre ji. Dar iki dabar sapnuoju, kad mano senelio ieskau bet jis IR kiti graziai apsirenge zmones man duris uzdaro ir negaliu paklausti kas jam is tikruju atsitiko?

 34. Paryciais susapnavau pries kelerius metus zuvusi autoavarijoje savo vyra,kad jis man sypsosi. As guliu,o jis tada prieina ir prideda savo galva prie manosios ant pagalves. Ka tai galetu reiksti?

 35. Prieš keles dienas sapnavau savo katytę sudraskyta į gabalus, mano sūnus tiksliai nežinau ar tą pačia naktį sapnavo ją sumušta, visas kūnelis buvo nusietas mėlynėmis, šį vakarą buvau namie tik su dukra, ji pastebėjo kad katytei kaškas negerai, ji buvo praradusi samone lyg komoje, labai išsigandau pradėjau jiai kratyti galvyte ir ji atsigavo.
  Labai prašau pasakykite gal ką nors žinote? Ką man reikėtų daryti?!

 36. Sapnavau pries 12 metu mirusi broli kuris pasikore kaleime. Sapnavau kad jis prisikele bet atrode kaip skeletas ir jis mane gaude isgadino ir pasake suzinok kas mane nuzude….Tai buvo baisus kosmaras…

 37. Daznai sapnuoju savo jau mirusi vyra
  Jis pastoviai nori mane pabuciuoti visalaik gulasi salia,niekada nemaciau jo veido ji sapnuodama.
  Mires jau 6m ir az jau turiu kita vyra esam susituoke nezinau ka tai galetu reiksti

 38. Mano sapnai būna labai gàsdinantys. Dažnai pradejau sapnuoti savo mirusi brolı. Bet 1 sapno nepamiršiu niekada. Jis atėjo pas mane ir pasakė, kad Dievas yra. Jis kartojo: Jis yra, jis yra, jis yra …. .

 39. Sapnavau kad slepiau 3 lavonus tuos zmones buvusios draugus nuzude mano draugas ir butinai turejau juos paslepti nors ne norejau zodziu viskas vyko labai greitai turejau juos paslepti tevo namuose bet nebuvo daug laiko tam nes tevas turejo sugristi namo tai tiesiog sumeciau juos I rusi ir uzklojau paklodem ir po to labai bijojau kad juos suras.. Po to juos rado.. Ka reiskia?