LAUKAS

Jeigu sapnuojate lauką, vadinasi, laukia laiminga sąjunga su artimaisiais ir puikios perspektyvos ateityje. Sapne vaikščioti po lauką ir gėrėtis gamta reiškia didelį džiaugsmą. Sapne regėti žaliuojantį lauką arba lauką su prinokusiais javais kaimo žmogui reiškia didžiulį derlių, o kitiems – laimingą gyvenimo periodą. Sapne regėti potvynio apsemtą lauką reiškia nusivylimą ir nepagydomą ligą. Sapnuoti suartą lauką – nesėkmės. Jeigu sapnuojate, kad įdirbate lauką sėjai, – įgysite didelius turtus. Sapne regėti moterį, dirbančią lauke, reiškia turto netekimą ir nusigyvenimą. Sapne regėti nupjautą žolę lauke reiškia, kad greitu laiku pasieksite gerovės, o kelias į garbingą padėtį visuomenėje bus trumpas ir tiesus. Kiškius laukuose šaudyti – pasiseks medžioklė. Lauke kvapo neatgauti – galite susirgti .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “LAUKAS

  1. Atejau I braskiu nedideli lauka, kuris pilnas prinoku ir neprinokusiu braskiu. Skinu, valgau. Suvokiu, kad sis laukas priklause zmogui, kuris mires. Uz nedidelio braskiu lauko suartas tuscias plotelis zemes. Is sono aria savo zeme zmogus. Pasitraukiu is lauko, kad neapkaltintu vagyste nors suvokiu, kad savininkes jau nebera.

  2. ejome kartu su vaikinu per dideli lauka aplink buvo auksiniai rugiai o toliau duris ispradziu issigandau iskur duris ir kaip toliau eisim priejome ir sustojome bet nematoma jega pasake kad reik pasilenkt ir kazko ieskot po kurio laiko musu zvilgsnis krito ant rakto .atidare duris ejome susikibe rankomis