LAPĖ

Lapė sapne – apgaus moteris. Jei sapnuojate prijaukintą lapę – Jūsų žmona nėra padori arba apgaudinėja pavaldiniai Jeigu sapne lapė pateko į Jūsų kiemą, – įspėjimas, jog reikia saugotis pavyduliaujančių draugų. Jūsų reputacijai gresia pavojus. Sapne lapę gaudyti – barniai su moterimis, o ją pagauti – išsiaiškinsite netikro draugo apgavystę. Jeigu sapnuojate lapių medžioklę, vadinasi, laukia rizikingi meilės nuotykiai. Nušauti lapę – nugalėsite vargus ir gudrias moteris ar nusikratysite nemalonaus daikto. Sapne užmušti lapę – visų reikalų sėkmė .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

5 - suma sapnų pasakojimų apie “LAPĖ

  1. Sapnavau kad darbe ,naujo pastato viduje is sulinio pradejo lysti lapes labai dideliu greiciu ir mes viis bandeme jas pagauti ir nuzudyti nes jos kaip kurios buvo piktos .Maciau sapne kad kazkam kando i koja (bet ne man) ir mes jas badem su tokiom ietim.Sapne dar regejau maza prijaukinta lapiuka jis buvo geras ir prijaukintas kaip suniukas ,su pavadeliu ir rubais buvo aprengtas :)

  2. Sapnavau kad i namus atejo lape su 2 lapiukais. Ji pro stiklines duris prasesi ileidziama ir kniauke kaip kate. As jos neileidau.veliau radau kazkokioje patalpoje lyg drabuzineje…ji buvo negyva….nusprendziau jog pasiutusi…lapiukai buvo gyvi…sapne pamaniau kad lape norejo i geras rankaa atiduoti vaikus…..as emiau viena su maiseliu ant rankos ir norejau pernesti i kita vieta…eme spurdeti…pabudau….

  3. Sapnavau du lapiukus ir lape ju motina,ji mane puole,kando i ranka dantimis,kraujo nebuvo ir skausmo nejauciau,ka tai teuretu reikst.

  4. Aš buvau prie mašinos (sėdėjau ant žemės) mašinos viduje buvo tėtis ir mama ir tada prie mašinos pribėgo lapė, ji buvo labai meili, glaustėsi, bet tada jos koja įstrigo ir ji bandydama ją ištraukti tapo labai pykta ir kai išsilaisvino apžiojo mano ranka ir urgzdama laukė kol sujudėsiu ir galės kąsti. Aš sugebėjau išbūti labai tyliai ir nejudėdama tik pasakiau tėčiui – eik nuviliok lapę. (mama sėdėjo prie pat manęs ir irgi stengėsi nejudėti). Lapė nebuvo labai didelė.

  5. Kartą sapnavau kad mano kambary, prie spintos stovi kryžius. Kambary pro mane prabėgo kap, ji bėgo link manęs, staiga ant jos užvirto kryžius…