LAIKRODIS

Sapne matyti laikrodį reiškia, kad laimėsite biržoje. Kišeninis laikrodis reiškia, kad šeimoje santykiai bus geri. Didelis laikrodis, kuris muša valandas, primena, kad laikas – pinigai. Sapnuoti bokšto laikrodį – kažkas paprašys patarimo. Sapne matyti auksinį laikrodį reiškia, kad būsite apvogtas. Sapnuoti, kad žiūrite į laikrodį – bergždžios pastangos nugalėti priešus. Neprisuktas laikrodis pranašauja tolimo giminaičio ar pažįstamo mirtį. Sis sapnas mylinčiam sutuoktiniui sukels apgaulingą laimingos santuokos pojūtį. Jo mylimoji trokšta pažinčių su kitais. Jeigu sapne gavote švelnų laišką, parašytą ant žalio popieriaus, – nesėkminga meilė ir blogi biznio reikalai. Jus užvaldys neviltis. Prašantis laiškas – nereikalingos išlaidos. Jeigu sapnuojate, kad gavote anoniminį laišką, vadinasi, Jus įžeis nepažįstamas žmogus. Jeigu sapne gavote laišką iš draugo, tai greitu laiku jį sutiksite arba išgirsite apie jį naujienų. Jeigu sapne gavote laišką iš užsienio, – netrukus gausite pinigų. Sapne laiškas iš aukštų asmenų – seksis pradėti darbai Sapne regėti laišką gedulo rėmeliuose reiškia ligą arba giminaičio mirtį. Sapne regėti atplėštą laišką – nemalonios išlaidos. Rasti laišką – galite ištekėti už valdininko. Jeigu sapnuojate, kad kažkas pasisavino Jums skirtą laišką, tai negeri žmonės Jus apkalbės. Laiškas, parašytas raudonu rašalu, reiškia išsiskyrimą ir pavyduliavimą. Mėlynas rašalas – pastovi meilė ir sėkmė. Jeigu sapne laiškas parašytas ant juodo popieriaus, tai liūdesys užvaldys Jūsų sielą, bet draugai pasistengs Jus išblaškyti Sapne laiške perskaityti džiugias naujienas reiškia, kad įvyks daug įvykių, už kuriuos Jūs dėkosite likimui. Jeigu sapnuojate, kad laiške perskaitėte blogas žinias – sunkumai arba liga. Sapne laikyti laišką rankose reiškia, kad Jūs esate neteisingi savo artimiesiems. Sapne neperskaityti gauto laiško – kažką prarasite. Sapne regėti suglamžytą laišką reiškia, jog galite būti atleisti iš darbo. Sapne matyti suplėšytą laišką – nepataisoma klaida, kuri gali pakenkti Jūsų reputacijai. Draskyti laišką – būsite apkalbėti. Jeigu Jauna moteris sapne slepia meilužio laišką prie širdies, jos laukia išgyvenimai dėl varžovės. Ištikimybę gali apvainikuoti pavydas. Jeigu sapne slepiate mylimosios parašytą laišką, – negarbingi poelgiai .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “LAIKRODIS

  1. Tartum vaikśtau gamtoje, emocijos geros linksmos ir randu laikrodį užsegamas ant rankos raudonos spalvos(jau praejo nemažai laiko bet vis negaliu pamirsti )truputi paejus anklode arba kaldrą…vėliau prisiminimai kaip per rūką…ačiū