LAIDOTUVĖS

Laidotuves, kuriose daug žmonių, sapnuoti – turtas, o jeigu nedaug – neturtas. Jeigu sapnuojate, kad laidotuvių metu lyja arba oras apsiniaukęs, – greitu laiku laukite ligos arba prasta reikalų klotis. Laidotuvių procesija – turtas. Jeigu sapnuojate, kad einate laidotuvių procesijoje, vadinasi, gausite palikimą. Sapnuoti kad dalyvaujate nepažįstamo žmogaus laidotuvėse – sunkus bendravimas su žmonėmis. Jei sapne matote laidotuves žmogaus, kuriam esate palankus, sapnas gali reikšti džiaugsmą. Tačiau gali būti ir priešingai – kieno nors mirtis. Palaidoti sapne artimą žmogų – perspėjimas: galite nukentėti Sapne regėti giminaičio laidotuves saulėtą dieną reiškia artimųjų gerą sveikatą, galimos ir vestuvės. Sapne regėti savo vaiko laidotuves reiškia sveikatą ir taiką namuose bei problemas bendraujant su draugais. Palaidotam sapne būti – galite pakliūti į kalėjimą arba greitai bus vestuvės. Sapne girdėti laidotuvių varpo gaudesį reiškia netikėtas liūdnas naujienas arba išvykusio žmogaus ligą. Sapne skambinti laidotuvių varpais reiškia blogas naujienas ir nesėkmes .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “LAIDOTUVĖS

  1. Si sapna jau sapnuoju ne pirmas kartas. Aisku nedaznai-bet toki sapnai atminty pasilieka ilgam. Sapnuoju savo tevo laidotuves, (jis aciu Dievui dar gyvas), matau ji karste, visa sustingusi, su kostiumu, na zodziu visa aprengta ir paruosta kaip mirusi zmogu. Sapne as verkiu, negaledama sustoti. Galiausiai prabundu visa apsiverkusi, ir vos ne norisi imti telefona ir paskambinti r viskas

  2. anksti ryte susapnavau sapna ,kad kazkas duoda mano draugiai laidotuviu vainika.Mintyse sakau neimk ,neimk ,o ji vistiek paeme ,sake pasipuos namus .

  3. Sapnavau nedaug pazystamos moters laidotuves. Buvo gal 1000 zmoniu, sauleta, grazu. Iskart po laidotuviu tos moters gimines surenge krikstynas ir po krikstynu iskart tuoj apacioj vietoj ir vestuves. Nuotaika buvo labai gera. Visi svente, plojo. Sampano taures kele. Ka tai gali teiksti