KVĖPUOTI

Jeigu sapne priėjote prie žmogaus ir pajutote jo lengvą kvėpavimą, vadinasi, dalykinės operacijos baigsis pelningai. Jeigu sapne kvėpavimas sunkus, – laukia liga ir priešų išpuoliai. Sapne uždusti – nesėkmė tiems, kuriems atrodė, kad sėkmė garantuota .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “KVĖPUOTI

  1. Vakar sapnavau kaip žiūriu į skaidrų mėlyna vandenį – jūrą. Tolumoje matau putuotas bangas… Šiandien susapnavau kad esu po vandeniu, nežinau kaip ten atsidūriau, bet su manimi buvo dar kitas žmogus, neatkreipiau dėmėsio kas ten buvo, nes buvo gana tamsu. Po vandeniu aš galėjau puikiausiai kvėpuoti, tačiau kalbėti buvo sunku, burna prisisemdavo vandens. Sunkiai pravėrus burna išmekenau žodžius tam žmogui – kaip gerai kvepuojasi čia pas tave… taip ir pasibaigė.

  2. Ne kartą sapnavau tą patį sapną. Sapnuodavau, kad maudausi vonioje. Pati panyru ir pamėginu įikvėpti, jei kas išnirsiu. . Akis graužia. Bet įkvėpus į plaučius oro aš vis vien nors sunkiai bet galiu kvėpuoti po vandeniu. Ir šis sapnas man kelis kartus toks pat sapnavosi. Tik kai sapnuodavau kitą kartą sapne aš lyg atsimindama visus praeitus, sakydavau sau kad gal pamėginti įkvėpti. Lyg būčiau sapnavusi sapne. Ir šis sapnas mane kamavo 2 metus…

  3. Aš dažnai sapnuodavau šį sapną. O ypač kai buvau maža. Aš maudydavausi vonioje ir panirdavau. Man labai graužė akis, bet negalėjau isnirti. Įkvėpiau, į plaučius papuolė vandens bet as galėjau kvėpuoti po vandeniu. Ir šis toks pat sapnas man labai dažnai kartodavos, tik kiekvieną kartą elgdavaus lyg sapne būčiau sapnavusi tai , ir norėdavau pabandyti. Keistas jausmas…

  4. Sapnavau kad negaliu kvepuoti ir meginu itraukti oro bet neiseina ir po kiek laiko sapnuoju kad pakeliu galvą aukštyn ir itraukiu oro . Ka tai galetu reiksti?