KUNIGAS

Kunigas arba dvasininkas, pasirodantis sapne, perspėja, kad būtumėte atidūs ir įveiktumėte savo silpnybes bei prasižengimus. Sapnuoti kunigą, atliekantį apeigas, – bloga nuojauta ir nerimas. Sapnuoti kunigą, pasidėjusį maldaknygę ir tyrinėjantį gamtą, – kunigo pažanga. Sapne girdėti kunigą giedant reiškia nuostolius arba oro permainas. Jeigu sapnuojate, kad kalbatės su kunigu, – turėsite reikalų valdiškoje įstaigoje. Jeigu sapnuojate kunigą, bet su juo nekalbate, -dvasinė ar fizinė kančia šis sapnas įspėja, kad Jūs paklusite kažkieno valiai. Atlikti išpažintį kunigui – pažeminimas ir liūdesys šis sapnas gali reikšti, kad Jūs padarysite kažką, kas sukels nerimą ne tik Jums, bet ir Jūsų artimiesiems. Sapne bučiuoti kunigui ranką reiškia panieką. Jeigu sapne kunigas atrodo nuliūdęs ir išvargęs, – saugokitės piktų žmonių. Jeigu sapne kunigas siekia Jūsų meilės – panieka ir nepagarba. Jeigu moteris sapnuoja, kad yra įsimylėjusi kunigą apgaus meilužis. Kunigui iš vienos parapijos keltis į kitą – žmonių sąmoningumas. Priklausyti kunigų luomui – atgaila .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “KUNIGAS

  1. Na sapnavau kad as miegu ieina mano mama ir kunigas laimina kambari as atsibundu ir ziuriu kad jis laimina viska kas yra kambaryje net miegancia mane. Ka tai galetu reiksti?

  2. Sapnavau kad kieme ant zoles guli kunigas,jis buvo vos gyvas,o as priejau ir su metaliniu strypu ji subadziau,as ji nuzudziau,tai ziaurus sapnas,ka jis reiskia