Kūdikis ir kūdikiai

Kūdikis – Sapnuoti, kad jums gimsta kūdikis – gyvenimo pagerėjimas, o taip pat galimas ir vaiko gimimas;
Daug kūdikių – vargai, bėdos;
Ištekėjusiai moteriai kūdikį sapne regėti – laimė;
Merginai – apsigausite;
Našlei – pajuoka;
Kūdikį gražų sapnuoti – vaisingi, geri metai;
Negražus naujagimis – vargai;
Vyriškos lyties kūdikis – stiprybė;
Moteriškos – širdies ramybė;
Kūdikėlis vystykluose – ilga ir pavojinga liga;
Sapnuoti, kad maudote naujagimį – laimingai išsisuksite iš sunkios padėties;
Naujagimio verksmas – neramūs laikai;
Mirusį kūdikėlį sapnuoti – liūdesys;
Kūdikėlio drabužius sapnuoti – rūpesčiai;
Jeigu mergina sapne mato save mažą, tai ją apkaltins paleistuvyste;
Jeigu motina sapnuoja savo sūnų vėl esant kūdikį arba mažą vaiką, tai senos jos žaizdos užgis ir ji vėl pajus jaunatviškas viltis bei gyvenimo džiaugsmą;
Šiaip sapne regėti naujagimį reiškia, kad greitu laiku laukia malonūs siurprizai.

Panašūs sapnai:
Dvynukai, dvynukės, dvynukas, dvyniai, dvynys…

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

30 - suma sapnų pasakojimų apie “Kūdikis ir kūdikiai

 1. sapnavau kad pagimdziau berniuka labai grazu,jo rupinausi sapne…bet jis buvo neplanotas vaikas…

 2. sapnavau, kad maitinu grazu kudiki krutimi, nors sapne tarsi zinau, kad tas kudikis ne mano. Gyvenime vaiku neturiu. Ka tai galetu reiksti?

 3. sapnavau suni buldoga kuris kando i ranka zaizdamas kandziojo neskaudziai ranka o kitas sunelis mazesnis taip pat zaide su manim. dar sapnavau ieskojau vaiko labirintais.

 4. Sapnavau kad suduzo lektuvas, isgivenau tik as,nes isshokau is lektuvo, dar isgelbejau kudiki ir katina, pastaraji nugabenau i lygonine, kad ji sutvarstytu.

 5. ka reiskia miegoti su kudikiu ir jis miega ant krutines, ir as ji begalo myliu…sapnas buvo toks tikras atrodo kad tai realybe.. noreciau tai dar karta susapnuoti…

 6. Sapnavau kudikeli kai jis buvo iscuose smarkiai spardesi bande islysti ir jis mano viduje mire priejo mama ir pasake kaskokia liga tada as griebiau uz jos kojytes ir verkiau as brabudau su didziule baime ir po geros val ji tik praejo esu 18 metu dar vaiko neplanuoju ir ka tas sapnas galejo reiksti?

 7. Sveiki, sia nakti sapnavau labai tikroviska sapna, kad laikau ant ranku savo ka tik gimusi kudikeli(tik nezinau berniuka ar mergyte) ir verke, bet nestipriai, tai nuejaupas gyditoja ir sakiau ka daryt kd neverktu, o ji sako pamaitink ir maitinau krutimi, bet taip viskas buvo tikroviska ir atrodo viska jauciau, bei labai aiskiai maciau kudikelio veiduka plaukucius. Man 21 bus uz poros savaiciu ir nesenai turejau isvaluma del nesivystancio nestumo, ar tai gali buti mano ilgesys tam leliukui?

 8. Sapnavau, jog pro langą žiūriu ir matau savo mylimąjį bežiūrintį į veidrodį. Ką tai reiškia?

 9. Sapnavau kad laukiuosi savo dvynio brolio. Pabaigoje kažkas nužudo mane ar ji nebeatsimenu. Ka tai galetu reišti?

 10. viena nakti susapnavau, kad as baltai apsirengusi ir antranku laikau ka tik gimusia mergyte. veliau suzinojau, kad laukiuosi mergaites. O komplikuoto gimdymo metu, mergyte gime naturaliai tik tada, kai mane perrenge baltais operaciniais merskiniais. operacijos taip ir neprireike :)

 11. Sianakt sapnavau kad pagimdziau mergaite, gimdymo neatsimenu.o laukiuosi istikruju,tai labai ydomu ka gagaletu reiksti.

 12. sapnavau, kad maitinu
  grazu kudiki krutimi,
  nors sapne tarsi zinau,
  kad tas kudikis ne mano.
  Gyvenime vaiku neturiu.
  Ka tai galetu reiksti?

 13. Labai dažnai sapnuoju save nėščią, tačiau šiąnakt sapnavau, kad turiu kūdikį, kad draugas išėjęs į darbą, o su tėvais ir broliu turiu eiti į teatrą. O vaiko nėra kam palikti, taigi nešėmės drauge. Kadangi tai buvo labai mažutis kūdikėlis (moteriška lytis), teatre jis virkavo, taigi mama išėjo su mažyte į laukiamąjį, kad netrukdytų kitiems žiūrėjimo. Tačiau į spektaklio pabaigą atėjo, kai kūdikis ramiai miegojo. Po spektaklio ji buvo labai supykusi, kad ir aš nėjau kartu, kai mergytė buvo nerami.
  Taip pat tą pačią naktį sapnavau, kad ką tik gimus naujagimiui, mama mane veja mokytis į Vilniaus universitetą. Sapnuoju, kaip aš per visą savaitę ilgiuosi savo vaiko, nes matau jį tik savaitgaliais ir dar rečiau, kada mano mama leidžia. O toks stiprus tas ilgesys, net ašaros bėgo, kai atsikėliau.
  O šiaip esu 19-metę mergina, kuri draugauja su vaikinu jau 2 metus ir dar tikrai nenori vaikų. (Aišku, širdutė suvirpa pamačius mažą lėliuką, atrodo – noriu, bet vėl grįžta blaivus protas ir mąstau, kad reikia kažką pabaigti ir tada jau vaiką turėti.) Rudenį važiuosiu mokytis į Vilnių, planuoju stot į VU. Taigi, ką mano sapnai gali reikšti?

 14. sapnavau grazu berniukas kuri pora kartu maitinu ir jis msrkei kando i senelius ir skaudejo…. gal kas zino ka tas kandimas reiskia, jei taip tai par i e- pasta [email protected]

 15. sveiki,sianakt sapnavau grazu sviesu suneli ir kad matinu jy krutimi,ir turiu tiek daug pieno kad siaubas! siaip realiai auginu dukra ji jau didele,gal ir pagalvoju apie busima nestuma,bet niekaip nepastoju. o gal cia zenklas? sapnas tikrai buvo mielas ir sviesus!

 16. Sapnavau, kad eidama pro sali moteris prie balkono pastate vezimeli ir nuejo, as priejau ir pamaciau ten vaiks tuo metu ji priejo ir pasake kad jai tas vaikas nereikalingas ir jinai ji cia paliks. As pasiemiau ji su savim ir rupinausi. Maitinau pienu is buteliuko, aprengiau. Pati turiu naujagime dukra.

 17. Sapnavau, kad iš rankų netyčia išmečiau draugės kūdikį. Jis trenkėsi kaktyte į žemę. Neverkė ir lyg nieko jam nenutiko, bet sapnas labai tikroviškas ir šiurpus.

 18. Sapnavau maza ramu kudikely ir kad jo kojytes buvo nuogo neuzklotos tai as tiek stemgiausi prikloti

 19. Laba diena.
  Susapnavau keista sapna.Sapnavau drauges 5men kudikeli.Kaip jus krykstavo,sypsojosi ,is laimes ir buvo ladai stiprei apsikakojes.O patenkintas …….Labai idomu kas tai galetu buti?

 20. Prieš dvi dienas neticia nutrenkiau savo katę važiuodama atbuliniu , ji laukėsi , labai selvartavau vis negalėjau patikėti, naktį nieko nesapnavau o ryte susapnavau kad ji parėjo namo ką tai gali reikšti ? ????????????????????

 21. Prieš dvi dienas neticia nutrenkiau savo katę važiuodama atbuliniu , ji laukėsi , labai selvartavau vis negalėjau patikėti, naktį nieko nesapnavau o ryte susapnavau kad ji parėjo namo ką tai gali reikšti ? ????????????????????