KRYŽIUS

Tai įspėjantis sapnas, kad artėja nelaimė. Matyti daug kryžių lauke, – laukia dideli sunkumai gyvenime arba liga. Saugokitės, nes galite susižaloti. Matyti kryžius savo arba artimo žmogaus namuose – sunkumai, susieti su buto ar namo išlaikymu. Geležinis kryžius reiškia paramą. Kryžius prie kelio – džiaugsminga žinia. Kryžius, papuoštas gėlėmis, – džiaugsmas namuose. Aptvertas tvorele kryžius – rasite išeitį iš sunkios padėties. Klūpoti prie kryžiaus – nusivylimas ir liūdesys. Jeigu sapne bučiuojate kryžių – nelaimę sutiksite ramiai Sapnuoti žmogų, su kryžiumi rankose, – labdara, rūpestis kitais. Matyti kryžių karste ar dėžėje – kieno nors mirtis. Sulaužytas kryžius – gali mirti giminaitis. Jei Jums padovanojo tauraus metalo kryžiuką -gyvensite garbingai ir turtingai Pačiam padovanoti kryželį – Jūsų sumanymai garbingi ir naudingi. Nešioti ant kaklo kryželį – daug vargsite, būsite nusiminę .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “KRYŽIUS

  1. Sapnas buvo labai raiskus…Jau kuri laika nieko nesapnavau , jau gal puse metu….Ir buvo labai keista, kad prabudau ir net uzmigt nebegalejau…O sapnas buvo toks: su Vyru sneku lik viskas gerai nematau , kad jam butu kas nors blogai ir jis kas kur isejo ir uztruko galvoju reik eit pasiziuret ? ieinu o vyras pats kaba ant kriziaus prisikales kaip jezus buvo nukrixiuotas…regavau ramei
    Ir draugei sakau pasokoju ramiai,… Kaip keista, kad as neverkiu sakau draugiai ir pabudau:/ Noreciau suzinot ka reiskia , nes is galvos neiseina tas sapnas;/

  2. sapnavau,kad nesiau dideli metalini kryziu,po to paprasiau,kad panestu vyras,jis truputi panese ir numete. ka tai galetu reiksti?

  3. SAPNAVAU LAUKE DAUG SENŲ,MEDINIŲ ,DIDELIŲ KRYŽIŲ.JIE TOKIE APGRIŪVĘ,PAPUVĘ IR GALVOJU: NU VA PRAEIS 100 METŲ IR NEBELIKS JŲ.Nelabai jauku pabudus kažin ką reikštų toks sapna?