Kritimas

Kritimas, kristi…

Kritimas ar šuolis per bedugnę – kraujospūdžio sumažėjimas, o moterims kraujotakos sutrikimų menopauzės metu pasekmė;

Vyrams sapnuojant nuolat apie kritimą degančiame lėktuve – netrukus gali tekti išklausyti priekaištus dėl nepakankamo entuziazmo lovoje.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

7 - suma sapnų pasakojimų apie “Kritimas

 1. Man labai įdomu, ką šis sapnas galėtų reikšti, nes buvo labai tikroviškas, su visais pojūčiais.
  Žodžiu, šilta ir saulėta diena (vasara), stoviu ant aukšto kalno, atsiveria vaizdas į jūrą (kalnas tęsiasi ir užsibaigia skardžiu), aplink mane keli medžiai (sužydėjęs žaliais lapais), tiesą sakant, beveik neatkreipiau į juos dėmesio. Kiek toliau, pamačiau žmogų, geros nuotaikos (gal besišypsantį, neatkreipė tai dėmesio), stovintį ant skardžio krašto ir žvelgiantį į apačia (kai atsibudau, kažkodėl maniau, kad tai mano tėvas).. Nusisukau, atsisukęs jo jau nebemačiau. Aplinkui visur graži žolė (prižiūrėta. P.S nežinau, kodėl įsiminė šis dalykas). Priėjau prie skardžio krašto, žemė buvo pusiau žolė, pusiau smėlis, paėjau žingsnį į priekį, žemė susmigo (dėjau koją ir toks vaizdas, jog visas pagrindas, ant kurio atsistojau, žolė su smėliu, nukrito žemyn nuo skardžio), krūptelėjau, šiek tiek išsigandau. Pažvelgiau į apačią ir mačiau tik smėlį, pajutau, jog aš labai aukštai. Žemiau buvo keletas smėlio pakopų (kaip laiptu, išsikišusiu iš kalno), tą momentą šovė mintis, kad turėčiau šokti nuo kalno (skardžio), susimąsčiau ar nemirsiu, kaip, kas bus.. (sapnas buvo labai tikroviškas) Staiga atsirado noras šokti, baimė išnyko, nusprendžiau šokti.. Paėjau porą pėdų į priekį, paslydau ir kritau, bandžiau tvertis už žolės, bet ne dėl to, kad bijočiau, bet galbūt iš reflekso.. Pilvu nuslydau nuo skardžio krašto ir kritau į apačią. Pradžioje, mane apėmė kažkokia baimė, atėmė kvapą, kritau stačiai ir mačiau kaip pro akis praslinko tos pakopos ir vos jų neužkliudžiau (toks vaizdas, jog jei būčiau užkliudęs jas, būčiau prisiplojęs). Po keliu sekundžių kritimo, baimė pranyko, man tai patiko, tik bijojau kad neužkliudyčiau tų pakopų. Kritau gal kokias 30-35 sekundes, pamačiau smėlį, paplūdimį.. Nusileidau ant kojų, nukritau ant užpakalio (ant smėlio). Atsistojau ir su nuostaba nuėjau jūros link. Paplūdimyje buvo gana daug žmoniu (saulė jau po truputį leidosi, buvo maždaug 18 val.), eidamas link vandens sutikau kažką gerai pažįstamus (bet neatkreipiau dėmesio kas jie buvo), manau tai buvo mano mama, brolis.. Jie atrodė taip, lyg manęs nebūtų pasigedę, lyg nieko nebūtų įvykę.
  Po kažkokio laiko tarpo šuolį norėjosi pakartoti.
  Štai visas mano ilgas sapnas, kurį sapnavau gal 10 minučių. Jis buvo labai tikroviškas, tokius sapnus (tikroviškus) pastaruoju metu dažnai sapnuoju (gal kas 3 dienas). Tarp kitko, šį sapną sapnavau gal prieš 2,5 savaitės.

 2. Man tai daznai buna kad tiesiog bet ka sapnuoju ir staiga krentu i bedugne (dar toks jausmas keistas) ir atsibundu

 3. Sveiki, na o ash daznai susapnuoju kad esu paciame dangoraizio virshuje ,arba shiaip aukshtame pastate, ir jis ima svyruoti… Ir pradeda griuti, ir to kritimo metu ash visada prabundu… Ka toks sapnas galetu reikshti..
  (p.s. – pats dirbu statybose).

 4. Sveiki. Neduoda ramybes pirma kart gyvenime sapnuotas sapnas
  Buti kapuose, tartum juos tvarkyti. Zeme grazi, juoda, ispurenta ir pradejau stacia lysti i ja . Visa sulindau.
  Po keliu dienu sapnavau, kad iki puses sulindau ir vyras spejo istraukti.