KRISTI

Kritimas gali reikšti nuostolius, kliūtis, perspėjimą, kad nebūtumėte lengvabūdiški. Lengvas kritimas – menkos, lengvai nugalimos kliūtys. Sunkus kritimas žada susižeidimą arba mirtį. Nukristi iš aukštai – nesėkmės, taip pat blogos mintys. Sapnuoti, kad krentate ir išsigąstate – kova su sunkumais, kuriuos nugalėsite. Jeigu sapne krisdami susižeidėte, – netektys, turbūt Jus paliks draugai. Kristi iš kokio nors aukščio – perspėjimas: saugokitės nelaimės. Kristi į prarają ar duobę – įspėjimas, kad galite patekti į didelę bėdą. Iš medžio kristi – netikėtai kažko išsigąsite. Kristi nuo arklio – patirsite likimo smūgį. Nuo stogo – liūdesys. Vaikai dažnai sapnuoja, kad krenta. šie sapnai dažniausiai būna susiję su augimo procesu .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “KRISTI

  1. Esu ant aukštos nuokalnės. Stoviu taip tarsi žinodama, kad tuoj krisiu. Bijau, ir žinau gyva neliksiu.Statmena pražūtinga. Tačiau kažkoks vyras paima už rankos ir patraukia nuo tos vietos kurioje esu. Ką tai reiškia?

  2. Iš kažkur daug nešvaraus vandens atiteka mažu kaimo upeliu, bijome aš,sesuo, mano dukra kad apsems, lipame į daugiaaukštį namą, ne laiptais o iš išorės lyg tai pritvirtintais prie rianovuojamo namo pastoliais lyg tai balkonais. Užlipę sugalvojame kad netoli mūsų tėviškė, jos nematome, ir paskubom lipame žemyn nuo to namo, bet mano dukra kad greičiau būtų nušoka nuo trečdalio to namo, aš šaukiu kad nejuda užsimušė, bet sese pirma nulipo ir sako viskas gerai ji gerai nušoko , ant žolės čia minkšta . tolumoj už medžių žinome kad yra tėviškė , jos nematome, matėme lyg raudoną laivą, labai skubėjome link jo bėgome , lyg laivą paruošęs tėtis jis seniai miręs.

  3. Sapnavau, kad buvau su vaikinu ant buto stogo ir kai mes susipykom, jis mane netyčia nustumė, aš nukritus likau visiškai gyva ir nesusižeidus. Tačiau gulėdama mačiau, kad niekam nerūpėjo, ką tai reiškia?