KRAUJAS

Daug sveiko kraujo reiškia sveikatą, geras materialines sąlygas, taip pat aistrą. Matyti nedaug kraujo arba pačiam Jo netekti reiškia pasitikėjimo stoką, materialinių sąlygų nestabilumą, sveikatos pablogėjimą. Taip pat gali grėsti finansiniai nuostoliai. Kraujas sapne liejasi – išsigąsite, daug skausmo turėsite. Jeigu sapne kraujas teka iš žaizdos – susirūpinkite – Jūsų laukia sveikatos pablogėjimas, nesėkmės dėl sutarčių sudarymo su užsienio sindikatais bei kitais susivienijimais. Iš burnos ar nosies bėgantis kraujas – neteksite giminaičio. Kraujavimas – liga arba mirtis dėl nelaimingo atsitikimo. šis sapnas gali reikšti ir apkalbas apie Jus. Raudonas kraujas- linksmybė. Tirštas – mažakraujystė. Sukrešėjęs – liga. Jeigu regite kruvinas rankas – likimas nusigręš nuo Jūsų. Matyti gyvulių kraują reiškia, jog Jūsų reikalai susitvarkys. Matyti kraują ant kitų – liga šeimoje. Jeigu sapne matote kraują ant drabužių, vadinasi priešai stengsis pakenkti Jūsų karjera šis sapnas įspėja, kad vengtumėte keistų draugiškų ryšių. Sapnuoti indą su krauju – bus problemų su širdimi. Rinkti kraujo lašus nuo žemės – ko nors gailėsitės. Plaukti kraujyje reiškia didelius nuostolius. Gerti kraują – geros viltys .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

7 - suma sapnų pasakojimų apie “KRAUJAS

  1. Sveiki.
    Jau antra nakti sapnuoju toki pati sapna…kartu su mociute (ji gyva) vaikstome po kaima besidairydamos i zmones ir staiga pazvelgus i zeme po savo kojomis matau dideli kraujo klana. Tuo momentu prabundu…. ir tuos du sykius prabundu issigandusi, sirdis tuksena. Ka gali reiksti sis pasikartojantis sapnas?
    Aciu uz atsakyma.

  2. Sveiki, sapnavau jog uzkabinau naga jis nusirove ir kraujas pradejo lietis laisvai, visos mesos matėsi. Kisau po vandeniu bet nepadejo jis vis bėgo. Ir buvo toks skausmas jog atrodo kad tai tikra. Taciau po kurio laiko jis staigiai nustojo bėgti ir prabudau.

  3. Sapnavau kad stoviu vonioje prie kriaukles ir veidrodzio,veidrodyje matau savo veida,zaizda prie smilkinio tokia nedidele,bet kraujas tiesiog begte bega smarkiai,visas veidas kruvinas. Ploviau veida vandeniu, viskas gerai gavosi bet paliko randas po zaizda zemyn toks negrazus.

  4. Sapnuoju kad blogai jauciuosi, pykina, pradedu vemti, musa karstis, sukasi galva. Is nosies pradeda begti kraujas stipriai ir as nugriunu ant zemes, prasau kad iskviestu man greitaja. Tada is nosies su krauju peadeda plusti kazkokie rutuliukai, pasirodo jog tai kirmeles baltos. Pradedu sapne galvoti, jog diena niezejo uzpakali, po to perstejo gerkle, reiskia cia buvo kirmeliu pradzia. Vel prasau skubiai iskviesti greitaja, nes mano vaikam ir vyrui gali buti tas pats. Mano sapna nutraukia telefono skambutis. Toks ryskus sis sapnas, paprastai sapno detaliu neatsimenu…