Kraujas (kraujavimas, kraujuoti)

Trumpai apie sapno kraujas reikšmes:

Sapne raudonas kraujas – linksmybė;
Susapnuoti sukrešėjusį kraują – liga;
Gerti kraują – gražios viltys;
Maudytis kraujuje- netekti turto;
Matyti kažką kruviną – liga šeimoje.

Išsamiai apie sapno kraujas ar kraujavimas reikšmes:

Sapnuoti kraują reiškia gyvybę, meilę, aistrą, bet kartu ir nusivylimą. Jeigu sapne matote užrašytą žodį “kraujas”, tai gali reikšti, kad kažkokia situacija jūsų gyvenime yra nuolatinė ir nepakeičiama. Jei krauju užrašyta kažkas kito, tai reiškia , kad jūs įdėjote labai daug pastangų į kažkokį projektą ar darbą, kurį jūs užbaigsite nepaisant galimai blogų aplinkybių.

Sapnuoti, kad kraujuojate ar kitaip netenkate kraujo, reiškia, kad jūs kenčiate nuo fizinio išsekimo arba esate emociškai nusilpęs. Kraujavimas taip pat gali reikšti, kad pykstatės arba dar tik susipyksit su draugais. Dar kita kraujavimo reikšmė tokia: jūsų praeities veiksmai grįžta bumerangu ir medžioja jus.

Moterims kraujas ar kieno nors kraujavimas sapne dažniausiai sapnuojamas prieš nėštumą, vaisingomis dienomis arba nėštumo metu.

Jei sapnuojate, kad esate donoras ir dalinate savo kraują, gali reikšti, kad esate fiziškai išsekintas dėl streso ir įtampos.

Jei sapne matote kitus kraujuojant, tai jūsų vidinis balsas prašo pagalbos, nes jūsų emocinė sveikata labai prasta.

Kitos sapnų reikšmės, susijusios su krauju:
Kruvinos rankos (kraujuotos rankos)
Menstruacijos
Hemarojus
Kraujo perpylimas (donorystė, transfūzija)

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

11 - suma sapnų pasakojimų apie “Kraujas (kraujavimas, kraujuoti)

  1. sapnavau kad pusbrolio kudikis ( kurio jis neturi) labai verke ir akyse buvo matyti net kraujas nuo verkimo, issigandau kad kas baisaus nutiko nuplovia su saltu vandeniu ir viskas vel buvo gerai.

  2. laba diena,sapnavau keista sapna,ka tai galetu reiksti?kad laukuos,ir tuoji tureciau gimdyti,bet staiga prasideda kraujavimas ir ar stoviu vonioji bandau nuplauti krauja o jis vis teka taip gausiai.beje kraujas buvo bordo spalvos.ir maciau tik savo kojas tame vandeni.

  3. Sveiki. Man butu idomu suzinoti ka reiskia mano sapnas… Sapnavau, jog man giliai gerklej atsivere gili zaizda ir smarkiai kraujuoja. Bandant atsigulti smarki kraujo srove man patenka i kvepavimo takus ir as dustu, o atsistojant ant koju as ta krauja riju kad nedusciau ir net springstu ji berydama. Bandau skambinti visais zinomais pagalbos numeriais ir niekur negaliu prisiskambint. Galiausiai nubudau nuo to jig pajutau kad kosciu lyg springdama is tikruju…

  4. Sveiki. Sapnavau, kad einu tikrintis maisto toleravimo testą. Kažkokia moteris sako, kad reikia paimti kraują iš venos. O paėmus tą kraują pasakiau, kad neišsigąstų dėl šviesios spalvos, nes turiu problemų su hemoglobinu (čia tiesa). Ką tai gali reikšt?

  5. Sapnavau, kad iš manęs buvo paimtas kraujo tyrimas, kai atėjau sužinoti rezultatų, daktaras ( apsirengęs baltai, kaip normalus daktaras) man pasakė , kad turiu stiprų uždegimą, virusą.

  6. Sapnavau kad siandien atsiduriau dideliu mustyniu vietoje visi aplinkui aiskinosi kazka paskui pradejo su peiliais pjaustyt vienas kita saudyt. Buvo daug kraujo aplinlui

  7. Sveiki sapnavau kad ejau ir staiga sustojau ir iskosejau tokia juoda ir su kraujais mase ir iskarto pasidare lengva kvepuoti ka tai galetu reiksti:*

  8. Sapnavau kad maudziausi vonioje , islipau is jos priejau prie veidrodzio apsivilkau maikute ir per veidrodi pamaciau kaip mano krutys ima kraujuoti. Nusivilkau palaidine pamaciau kad krutys pritvinkusios kraujo ir is ju bega kraujas. I vonia izenge mano vaikinas ir pradejo zisti kruti. Paskui is jos eme begti pienas. Krutys buvo tarsi po nestumo.