KRANTAS

Saugus ir gražus krantas reiškia saugią padėtį, šviesią ateitį, gerą finansinę padėtį. Ilsėtis ant kranto – ramus gyvenimas. Jei vaikštote jūros, upės ar ežero krantu, – ilgas ir nuobodus bendravimas su naujais pažįstamais arba ilgėjimasis gero draugo. Tolti nuo kranto – įspėjimas, kad reikia imtis ryžtingo sprendimo. Artėti prie kranto – gerai klostysis reikalai. Vandens paplautas, apiręs krantas žada sunkumus darbe ir gyvenime .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “KRANTAS

  1. Sapnavau kad su gera drauge atėjom į kažkokia įstaigą pasiklausinėt dėl mokymo. Ją išsivedė kažkur, mane taip pat, vėliau atsidūrėmę toje pačioje patalpoje kuri turėjo dideles stiklines duris, ir turėjom išrūšiuoti kažkokius popierius, draugė vis kartojo mano vaikino vardą, sakė kad jis yra kažkur užrašytas, bet negalėjau jo surasti, vėliau atėjo kažkokia vienuolė ir atsidūriau prie jūros, atbėgo mažas šuniukas aš pradėjau jį glostyti, tada atsistojau ir ėjau palei jūros krantą, žiūrėjau kaip bangos plauną smėlį, vėliau važiavau autobusiuku su įžymybėmis kurios man ankščiau patiko ir jie glostė tą patį šuniuką. Pabudau. Sapnas atrodė labai realus, todėl ir rašau čia