KOPĖČIOS

Daug kopėčių sapnuoti – išprotėsite. Kopėčios ligi dangaus – viskas bus taip, kaip ir planavote. Sapne kopėčias statyti prie lango – apsilankys vagys. Lipti kopėčiomis aukštyn – laukia paaukštinimas darbe arba atsakingas darbas. Lipti žemyn – nelaimės, nedėkingumas. Nukristi nuo kopėčių – nemalonumai. Nesti kopėčias – teks kam nors padėti. Dažyti – ramybė, taika .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “KOPĖČIOS

  1. Šiąnakt sapnavau, kad lipau kopėčiomis ligoninės priimamajame, bet nepasiekus viršaus kopėčios atsikabino ir aš su jomis pradėjau kristi, bet mane pagavo gražus vaikinas, po to mes susidraugavom, bet mane išsivedė seselės į palatą. Šiaip ne taip pavyko jų išsiprašyti, kad mane leistų 5 min grįžti atgal. Kai grįžau, tas vaikinas buvo supykęs, bet kai paprašiau, jis man davė savo tlf. Nr., o po to pasiklydau ligoninėj. Tada sapnas persikėlė 10 metų į priekį. Turėjom dukrą 9mt., kuri mane pastūmė ir aš trenkiausi į sieną. Pradėjo kraujuoti galva ir praradau sąmonę. Tada tas vaikinas nualpo, o kažkas iškvietė greitają, vidury kelio atgavau sąmonę, bet prie manęs gulėjo rudas šuo, o šalia tas vaikinas. Po to atsibudau.