Koja ir kojos

Sapne netekti kojos – neteksi gero draugo;

Sulaužyti kojas – būsi pažemintas;

Sulinkusi koja- nuostolis, žala;

Laibos kojos – būsi išduotas;

Sužeista koja – nelaimė;

Purvina – nedraugiškumas;

Plauti kojas – dalykų paaiškėjimas;

Kreivos kojos – panieka;

Kitų kojas sapnuoti – saugokis priešo.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

16 - suma sapnų pasakojimų apie “Koja ir kojos

 1. Sapnavau kad eniu ir mano batai kiaurai slapi, ir taip nemaloniai ejosi, ka tai galetu reiksti?

 2. Sapne man nepastebėjus buvo ant žemės peilis ir aš netyčia susipjausčiau pėdas ir delnus (visus ir labai stipriai) ne palei odą, o stačiu kampu, tik žmonės aplink smerkė, kad kūkčioju iš skausmo. Gal kas žino ką reiškia?

 3. Aš sapnavau, kad atsikelusi einu su kreivom pedom. Buvo baisu, ir isejusi i gatve mane niekino zmones, kad mano pedos yra kreivos. Ka tai galetu reikšti?

 4. Jau kelintą naktį sapnuoju, kad kažkas mane griebia už kojos, sapnas toks įtikinantis, kad prabudus net jaučiu prisilietimą. Ką tai galėtų reikšti?

 5. Sapnavau, kad peršovė mano kairę koja per kelėnį bet deįinę koją per čiurną. Esu ligoninėje, prašau pagalbos, šlubuoju, bet man niekas nepadeda. Verkiu, šlubuoju per koridorius, prašau ir visiems garsiai sakau, kad man skauda, kodėl niekas neoperuoja ir t.t. kokio paaiškinimo nesulaukiu, daktarai sako, jog tai ne taip svarbu, o aš rodau, kad vos paeinu, kad kojos peršautos, kaip tai gali būti nesvarbu… Beje buvo ir mama ligoninėje, ji sako, reikia duoti pinigų daktarams, tada daktaras linksi galva pritardamas, o aš pasipiktinusi apšaukiau visus ir pareiškiau, kad pinigų neduosim, kad privalo ir be jų mane gydyti.

 6. Sveikim Šią naktį sapnavau, keistą sapną.
  Sapnavau, kad kažkur sėdėjau, kad pakeliu ranką ir žiūriu,kad juodi,stori plaukai iš paźastų kyšo. Iśsigandau, kad nepatiksiu savo vaikinui. Paliečiu kojas, žiūriu, kad šlaunys apaugusios plonais šviesiais ,gana ilgais plaukais. Buvo viena mintis, kad reikia greičiau bėgti į dušą ir pašalinti juos. Vėliau prabudau.
  Ką toks sapnas galėtų reikšti?

 7. Sapne as stebejau kai vienas is mano artimu zmoniu nupjove man peda, ciurna kelis kartus. Keistas sapnas bet norejau psiteirauti gal kaska jis turetu reiksti

  Aciu