KIRMĖLE

Jeigu sapnuojate kirmėles, vadinasi, tapsite intrigų objektas. Rasti kirmėlių gūžtą – garbė Sunaikinti ją – Jūsų priešai nebepavojingi. Jei matote kambaryje kabančią kirmėlė, – skubėkite pasitikrinti širdį. Su kirminais sapne žaisti – pavojus. Jeigu moteris sapnuoja, kad kirmėlės šliaužioja ant jos kūno, tai jos siekiai ir viltys bus susijusios su materialiniais dalykais. Jeigu sapne moteris užmuša kirmėles arba nukrato jas nuo savęs, tai ateityje ji atsibus iš letargo miego ir supras tikrąsias gyvenimo tiesas bei įvertins dvasines ir moralines vertybes. Matyti kirmėles induose ar ant rankų – reikia susirūpinti sveikata, mityba ir švara. Ypač reikia atkreipti dėmesį į dietą. Matyti kirmėles maiste – įsigysite piktą priešą arba susirgsite. Kirminus, iš Jūsų vidurių besiveržiančius, matyti, – priešai pasitrauks. Sapne naudoti kirmėles žvejybai reiškia, kad dėl savo išradingumo sugebėsite pasinaudoti priešų klaidomis ir gausite pelno .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

5 - suma sapnų pasakojimų apie “KIRMĖLE

  1. Sveiki,

    Sapnavau kad is nosies iskrapsciau kazka ir numeciau i vandeni o ziuriu raitosi pasiziuriu is arciau o gi kirmele ir is karto kilo noras sunaikinti, nupluti vandeniu. Aciu uz atsakyma. Ingrida

  2. Kelias paskutines naktis negalejau uzmigti jei uzmigdavau tai kokiai valandai. pirma nakti sapnavau savo kambari lova su svariais patalais bet aplink lova labai daug baltu storu gyvu lervu. Lova svari sienos taip pat ir as ant tu kirmeliu stoviu basa bet jos nelipa ant manes. Antra nakti tas pat sapnas tik kad tos kirmeles jau negyvos tik kur ne kur dar kruta viena kita. Nezinau kodel bet jauciu koki tai nerima.. gal galit padeti isiaiskinti sio sapno reiksme. Aciu

  3. Sapnavau, jog paziuriu i veidrodi ir matau savo kairiaja ausi, o joje pilna tokiu kaip spuogu ar raupsu. Tada paprasau mamos, kad ji paziuretu ir ji pasako,kad ten yra kirmele ir ja istraukia. Po kiek laiko sapne paziuriu i veidrody ir ausis jau svari tik skylute labai maza ir as bandau ja prakrapstyti.

  4. Sapnavau, kad pakakojus, mano išmatose rado kirmėlių, didelių ir mažų…sakė eiti pas gydytojus gydytis.

  5. Sapnavau daug baltu mažų kirmelių ir kažkokių vabaliukų ar blusų savo plaukuose. Norėjau ištraukti, bet aplipo ranką, nuo kurios nelabai galėjau nupurtyti. Taip ir pabudau.
    Prieš kelias savaites palaidojau mama, gal tai yra susiję?