KEPURĖ

Vien tik kepurę susapnuoti – tesite savo pažadą. Jeigu moteris sapnuoja kepurę, vadinasi, gaus pakvietimą į kažkokią šventę. Jeigu mergina sapnuoja savo mylimąjį su kepure, tai jo akivaizdoje ji droviai elgsis. Graži kailinė kepurė – pareigų nevykdymas. Turbūt likimas paliks Jus be paramos. Jeigu sapnuojate seną kepurę, – būsite įvertinti Sapne matyti kalinio kepurę reiškia, kad gresiant pavojams, nepakaks vyriškumo jiems nugalėti. Sapne pirkti naują kepurę – nauji nesėkmingi darbai arba nesėkmingas verslas. Gauti dovanų kepurę – pelninga sutartis. Kepurė, atsmaukta ant viršugalvio, – Jūs didžiuojatės. Užsidėti kepurę – gudrausite meilėje. Kepurę sapnuoti ant galvos – lydės sėkmė. Nusiimti sapne kepurę – išduosite savo paslaptis. Pamesti sapne kepurę – galite susirgti sloga. Įkritusi į purvą kepurė – permainos gyvenime .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “KEPURĖ

  1. Sapno pilnai nepamenu, bet tai buvo lagaminas iš kurio traukiau įvarius daiktus, beveik iš kraunant visus daiktus pamačiau naują šiltą lyg ir vaikišką kepurę be jokių raikslštelių. Prabudus jaučiausi kaip ne pirmą kartą tai regėjau. Tikiuosi aiškiai iš pasakojau