KEPALAS

Jeigu sapnuojate duonos kepalą, vadinasi, nesate taupūs. Sapnuoti daug duonos kepalų – didžiulė sėkmė. Įsimylėjusieji bus laimingi ir patenkinti vienas kitu. Sapne perlaužti duonos kepalą įsimylėjusiems reiškia nepasitenkinimą ir priekaištus .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “KEPALAS

  1. Sapnavau keistą sapną, kuris man neduoda ramybės.
    Aš lyg kambaryje be stogo ar tai duobėje. Pakeliu galvą į viršų ir matau žydrą dangų ir į mane žiūrinčią mano vyro mirusio brolio žmona, kuri šiuo metu sirguliuoja (stuburo problemos). Ji laiko rankose didelį juodos duonos kepalą, kurią labai mėgstu valgyti, ir meta man į rankas. Aš labai lengvai pagaunu tą kepalą ir galvoju, kodėl tiek daug man duoda. O duona taip skaniai kvepia….
    Labai ryškiai viską prisimenu.
    Šis sapnas buvo iš šeštadienio į sekmadienį. O sekmadienį buvau bažnyčioje, kur klebonėlis pamokslo metu labai daug kalbėjo apie duoną – ir tiesiogine ir perkeltine prasme. Ir man atrodė, kad jis kalba kaip tik apie tą duoną, kurią sapnavau. Man net truputėlį susvaigo galva nuo tos sąsajos mano sapno ir klebonėlio kalbos. Aš širdyje pajutau nepaprastą pakylėjimą ir dvasinę šilumą. Tik niekaip nesuprantu, kaip visa tai apibendrinti, kaip suprasti kas čia įvyko. Širdyje kažkaip neramu….