KELIS

Jeigu mergina sapnuoja, kad jos keliai apvalūs ir gražūs, tai ji turės daug gerbėjų, tačiau nė vienas jos neves. Jeigu sapne galvojate, kad Jūsų keliai pernelyg atsikišę, – gali įvykti nelaimė. Jeigu jie atrodo lyg suakmenėję ir juos skauda, – nelaimė čia pat. Sapnuoti, kad keliai nešvarūs – liga dėl paleistuvystės. Jeigu sapne regite, kad keliai be jokios formos, -liūdnos permainos aptemdys viltis. Gražūs keliai – puiki klotis. Nubrozdinti keliai – saugokitės apgaviko. Nukirsti, nutirpę, sudžiūvę keliai – nesėkmės. Kelį sumuštą sapnuoti – neturtas. Jeigu sapnuojate, kad kas nors sėdi ant kelių, -laukite malonių susitikimų. Jeigu mergina sapnuoja, kad laiko ką nors ant kelių, – ją pasmerks. Jeigu ji regi ant savo kelių gyvatę, – laukia priešų pažeminimas. Jeigu ji regi ant kelių katiną, – reikia saugotis, kad nebūtų suvedžiota .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “KELIS

  1. Pažįstamas vaikinas su savo draugais sėdėjo ant suoliuko. Aš (mergina) su draugėmis atėjau ir sakau duosit atsisėst? Man patinkantis vaikinas sako sesk. Bet jie nieko nepasitraukia. Tai sakau ant keliu? Neprisimenu ka jis pasake bet as atsisedau jam ant keliu (man patinkančiui vaikinui)