KELIAS

Kelias reiškia žmogaus gyvenimą ar likimą, kuris veda į tikslą ir veiklos realizaciją. Tiesus kelias rodo, kad einate teisinga linkme. Kelias, kurio šalikelėje auga medžiai ir gėlės, -netikėta sėkmė. Duobėtas, purvinas kelias – gyvenimo sunkumai. Siauras, blogas, kreivas kelias – nelaimingas gyvenimas. Nelygiu, blogu keliu eiti – įvairios kliūtys. Vingiuotu keliu eiti – sėkmė dar toli. Siauru – tikslą pasieksite tik vienu būdu. Posūkis kelyje – nauji įvykiai. Jeigu sapne Jūs keliaujate keliu su draugais, -sėkmingos vedybos, šeimos židinys neužges, vaikai bus laimingi, o vyras ir žmona atsidavę vienas kitam. Jeigu sapnuojate, kad keliaujate akmenuotu, nežinomu keliu, tai pradėti darbai arba užsiėmimai suteiks daug nemalonumų. Jeigu sapnuojate, kad nematote kelio, negalvokite apie sėkmingas ankstesnes operacijas, nes Jūsų reikalams gresia pavojus. šis sapnas žadina meilę darbui. Surasti kelią – atitaisysite padarytą klaidą. Kur nors keliauti ir išklysti iš kelio, nematyti jo ir nežinoti, kur eiti – miglota ateitis, betikslės pastangos, neaiškūs darbo rezultatai. Pasukti iš praminto kelio į šoną – išbandysite kažką originalaus, nepaprasto. Prieiti kelio galą – įspėjimas, kad reikia kuo greičiau daryti svarbius sprendimus. Jei kelias eina į kalvą ar kalną ir reikia daug pastangų keliaujant reiškia, kad užsikraunate per daug didelę naštą ir keliate sau per didelius reikalavimus. Leistis keliu žemyn gali reikšti konfliktus, bereikalingą energijos švaistymą arba seksualumo sumažėjimą .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “KELIAS

  1. LABA DIENA. Paskutiniu metu sapnuoju kad keliauju ir zinau kad man reikia sukti kairen. Vaziavau su broliu , jis vairavo persirikiavo desinen o as jam sakau : laikykis kairiau mes turesim sukti kairen. Bet pries mus buvo. labai daug masinu bet as zinojau kad jis greit vairuoja ir gerai tai mes greit isvaziuosim is sito; trafiko; aciu