Kelias

Kelias, sapnuoti kelią, kelius, keliai…

Eiti lygiu keliu – gyvenimas be rūpesčių;

Sapnuoti tiesų kelią – greitas sumanymų įvykimas;

Nelygus, blogas kelias – kliūtys;

Vingiuotas kelias – pasisekimas dar toli;  

Siauras kelias – tikslą gali pasiekti tik vienu būdu.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

5 - suma sapnų pasakojimų apie “Kelias

  1. jau kelias naktis is eiles sapnuoju kazkokius baisius sapnus, lyg nuo kazko bekciau, su dviraciu vis vaziuoju kazkokias siaurais keliukais…
    ir dar, vis sapnuoju negyvus zmones, kad as ju ieskau, ar kad netycia kur nors randu… tikrai kazkas baisaus..

  2. sapnuoju kaip vagiu iš draugės sodo obuolius ir mane pagauna jos vyras.ir sako,kad iš manęs šito tikrai nesitikėjo

  3. as sapnuoju, kad vaiuoju keliu,matosi skardis ir vandens telkinys didelis,jauciu baime kad galiu ikristi i vandeni ir nuskesti…toliau pavaziavus ant kelio randu daugybe auksiniu mazu zuvyciu,viena ju pasiimu ir parsinesus namo pamatau,jogtai suo….

  4. Sapnavau sapna, kad darbe nerandu kaip nueiti is ofiso iki pagrindines darbo vietos. Tai Ne i ta lifta ilipu, tai ne ta aukšta paspaudziu, tai is vis – ateirandu laukia. Vietos labai gržios ir prabangios. Bandau telefone surinkti zinute , pranesancia apie mano pavelavima, bet tinkamai nesurenku teksto. Labai pergyvenu , verkiu sapne. Galiausiai tarsi savo pastata pamatau einant gatve ( rasiau , kad atsirandu laukia)apsidziaugiu ir jau zinau kaip pasiekti tiksla,bet nubundu.