KARSTAS

Tai blogas sapnas. Kaimo žmogui jis pranašauja nederlių, gyvulių ligas. Biznieriui – nesėkmę. Jauniems žmonėms – nelaimingas vedybas. šis sapnas taip pat žada ligas, sutuoktuves, kurios aptemdys Jūsų gyvenimą. Regėti karstą – draugo netektis. Be grožybių karstas sapne pranašauja nesutarimus. Jeigu sapnuojate karstą bažnyčioje, apibertą gėlėmis, – Jūsų laukia nesėkmingos vedybos. Daryti gražų karstą ar pirkti – tikėkitės, kad mirus Jus palydės su didžiausiomis iškilmėmis. Matyti nešamą karstą – liūdnos aplinkybės ir blogos žinios. Matyti karstą su virvėmis, paruoštą nuleisti į duobę, – kieno nors mirtis. Matyti užkastą karstą – liga. Matyti karste mirusį žmogų, kurio nemėgstate, -Jūsų mintys nuo to žmogaus nutolo. Jeigu Jūs sapnuojate, kad sėdite ar gulite karste, vadinasi, Jūsų laukia pyktis, rimta liga ar atgaila dėl kažkokių poelgių. Gulėti su lavonu – blogas sapnas, artimo žmogaus mirtis .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “KARSTAS

  1. laba diena ka reiskia kai sapnuoji savo broli mirusi ir gulinti karste.o as prie karsto raudoju verkiu.

  2. Dažnai sapnuoju žmones karstuose, lyg ir negyvi, bet galiausiai pasirodo, jog jie gyvi, bet niekas to nepastebi, tik aš. Paskutinį kartą sapnavau, nepažįstamą vyrą karste, kuris pasuko galvą į mane ir žiūrėjo nemirksėdamas, ir niekas kitas to nepastebėjo. Ką tai galėtų reikšti?

  3. Sveiki,ką reiškia sapnuoti seniai mirusį senelį savo jog staiga gulėdamas karste atsiseda ir bando mane apkabinti.?