Kapinės

Kapinės – Kapines matyti arba po jas vaikščioti – iš artimųjų kas nors mirs;

Kapines lankyti ir matyti ant kapų gražias gėles žydint – ilgą ir laimingą senatvę;

Dalyvauti laidotuvėse – artimo mirtį;

Paminklą matyti statant – būk gailestingas ir tau kiti padės;

Sapne šakas nukirstas nuo medžių nešti iš kapinių – artinasi mirtis, rūpinkis ją pasitikti;

Duobę kasti kapinėse – sunkią ligą.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

12 - suma sapnų pasakojimų apie “Kapinės

 1. o ka reiskia buti prie kapo ir staiga pamatyti neseniai mirusi artima zmogu? man butina suzinoti rasykit jei zinote

 2. karta sapnavau jog einu keliu o man is paskos kazkas seka as atsisuku o ten mano mama ka tai galetu reiksti?

 3. mano mama isvykus jau 6 metai as susapnavau, kad ji grizo ir kita diena vel isvyko prasau padeti ka taj reiskia?

 4. Sapnavau jog su drauge buvome kapinėse ir jose kilo didžiulis gaisras,ką tai galėtų reikšti, matyti degančias kapines ir iš jų bėgti?

 5. sapnavau,kad mano senelis mane pakviete i kapines,as kai ijejau ten jauciau labai dideli salti ir labai issigandau norejau pabegt,bet senelis pasake ,kad pasilikciau,paskui ten dar buvo zmoniu ,kurie su manim kalbejo,o po to as isejau is ten.ka kazin galetu reiksti toks sapnas jei kas zinot parasykit busiu labai dekinga.

 6. kelis kartus sapnavau, kad vaikštau po kapines. kiekvieną karta vaikštau su vis kitais žmonėmis ir matau vis kitokius žmones. kartais kapinės būna visiškai tuščios kartais – jose pilna žmonių. vieną kartą sapnavau, kad vaikščiojau su žmogus ir ant kažkokio kapo kilo gaisras degė tik tas kapas. ar tai kaip nors tarpusavyje susiję ar tai tiesiog padrikos detalės? sapnavau, kad vaikštau po kapines gal tris naktis iš eilės tik vaizdai visada skirtingi.

 7. labai prašau atsakykit į mano laišką. man tai labai svarbu.
  mano mama jau 9 metai išvykus į užsienį. sapnavau, kad miegu ir ji mane šaukia (prieš mano lovą tikrai yra kryžius) tada aš sapne pabudau ir ji atėjo iš kryžiaus. apkabino mane. veiksmas persikėlė į kažkokius nerealaus grožio rūmus. grojo trimitai. nusileido mano mamos paveikslas labai didžiulis. tada ji atėjo pas mane ilgais lenktais laiptais. veiksmas vėl persikėlė į mano kambarį. ji man pabučiavo į kaktą ir pasakė: aš dar sugrįšiu. aš šaukiau ją, verkiau, bet ji vėl nuėjo į kryžių.
  padėkit prašau!!

 8. nesenai pora dienu atgal sapnavau jig atejau i kapines ten stoviu prie kazkokio paminklo lyg tas kapas iskastas ir tuscias nes matau daug smelio prie koju. o paminklas vietoj kryziau jau ir as stoviu ir paminklas krenta ir slysta zemyn o as ji gaudau negaliu sugauti ir begu per kapines paskuj ir stengiuos ant kitu zmoniu kapo neatsistoti nes bijau o matau bisur kryziai stovi daug ju kur tik nepasuki ten jis nor tose kapinese mazai kryziu fen paminklai ir darosi tamsu as pasiklystu nes taip tamsu kad juoda as einu i ta puse kur zinau kad tvora ir palei tvora isejau ant keliuko i tada noriu nuo to keliuko auksciau kalniuku maziuku pakili ir ten sviesos ir pagrindinis kelias o as tuo kalniuku negaliu lipti mano kojos slysta ir negaliu pakilti ir tada atsiranda drauge kuri su pagaliu leidzia man atsispirti bet as neuzlipau ir prabudau.

  o siandien vel sapnau jog buvau kapinese ir tvarkiau kapus proproseneliu ir kazkas pribeka kazko iesko ir as su juo prieinam kaip ir prie kapo padengtu stiklo gabalu ir nueme ji o ten ne iki galo uzkastas moters kunas ir pasja lyg sirdy raktas o tas raktas gelezinis surudyjes milziniskas ir tas zmogus kuris ieskojo kazko paeme uz to rakto ir kai istrauke viskas igriuvo ir mes atsokom ir kartu nugriuvom salia o ten ta neuzkasta moteris pragriuvo zemyn zemen, toks jausmas lyg jai buvo iskastas normalus kapas bet ji gulejo pavirsiumi zemes ir kai ji pragriuvo vel prabudau.