KAPAI

Sapne vaikščioti tarp kapų reiškia nesėkmingas vedybas. Jeigu Jūs sapnuojate, kad žiemą vaikštote po kapines arba šventorių, laukite nemalonumų, skurdo. Tikriausiai gyvensite toli nuo savo namų ir draugų. Tačiau, jeigu jaučiate kokius nors pavasario požymius, – laukite malonios kompanijos. Įsimylėjusiems sapne vaikščioti po kapines ar po šventorių reiškia, jog jie niekad nesusituoks, bet pamatys mylimą žmogų susituokusį su kitu. Jeigu Jūs sapnuojate, kad vaikštote po labai gražiai sutvarkytas kapines, laukite žinių apie kažkieno pasveikimą. Galbūt Jūs atgausite teisę į prarastą žemę. Jeigu jaunuoliai sapne klajoja po tylias mirusiųjų alėjas, tai jų santykiai su draugais bus švelnūs ir draugiški. Tačiau jų laukia ir vargai bei liūdesys. Jeigu šį sapną sapnuoja nuotaka, vadinasi, dėl nelaimingo atsitikimo neteks savo vyro. Jeigu sapne regite apleistas kapines, vadinasi, sulauksite tokio laiko, kai Jus paliks tie, kuriuos mylėjote, ir liksite svetimų globoje. Jeigu seni žmonės sapnuoja kapines, vadinasi, greitu laiku laukia paskutinė kelionė į amžinąją poilsio vietą. Jeigu sapnuojate, kad skaitote užrašus ant paminklų, tai Jūsų laukia nemalonūs rūpesčiai Matyti statant paminklą – būkite gailestingi ir kiti Jums padės. Jeigu sapnuojate mažus vaikus, kurie skina gėles ir gaudo drugelius tarp kapų, – laukia geros permainos. Tie, kurie regi šį sapną, dar ilgai mėgausis gyvenimu, o gyvenimo pusiaukelėje jų nepaliks draugai Nešti iš kapinių nukirstas medžių šakas – pasiruoškite tinkamai sutikti mirtį. Jeigu motina sapnuoja, kad atnešė į kapines gražių gėlių, vadinasi, visų šeimos narių sveikata bus gera. Jeigu jauna našlė sapne aplanko kapines, vadinasi, greitai gedulo drabužius pakeis į vestuvinius. Jeigu ji yra nuliūdusi tai jos laukia rūpesčiai ir gailestis. Dalyvauti laidotuvėse – artimo mirtis. Sapnuoti savo laidotuves – laiminga santuoka arba krikštynos. Sapne regėti kapą, skendintį gėlėse, reiškia ramybę, susitaikymą su likimu. Senas kapas – sunki liga ir mirtis. Jeigu sapnuojate neseniai supiltą kapą, vadinasi kažkas nesąžiningu poelgiu sukels Jums didelį skausmą. šis sapnas pranašauja ir gresiantį pavojų. Sapne regėti savo kapą reiškia, kad Jums ruošiamos pinklės. Sapne matyti tuščią kapą – artimųjų netektis. Jeigu sapnuojate, kad kapas iškastas, bet dingo lavonas, – laukite blogų naujienų. Kasti kapą – tariami draugai ruošiasi Jus apgauti. Bet jeigu Jūs spėsite užbaigti šį darbą – tai nugalėsite visas negandas. Sapnuoti kad neužkastame kape guli žmogus, apibertas žemėmis, – negandos, baimė dėl ateities. Jeigu sapnuojate, kad kasate kapą sau, tai Jūsų laukia nelaiminga santuoka. Jeigu sapne regite, kad atėjo naktis ir Jūs turite nakvoti iškastame kape, vadinasi neteksite draugų arba mylimasis Jus paliks .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “KAPAI

  1. gal galetume mano sapna paaiskit-tvarkiau sunaus kapa o jis atsiveri, o tan praeina kazkoks tunelys. as labai susinervavau ir pradejau jeskot kas galetu man padeti ji sutvarkyt. aciu jums ir laukiu atsakimo

  2. Ejau į kapines nes norėjau aplankyti mamos kapą. Kelias kuriuo ėjau buvo smelinuotas, nors ten realiam gyvenime yra asfaltas. Eidama i kampines mačiau dirbančius žmones kurie tiesia nauja kelia. Įėjusi i kapinesneradau mamos kapo. Kapinės pasidarė “dviejų aukštų” tad lipau kažkokiais laiptais, bet nuvirtau ir man nepavyko atsistoti. Po kiek laiko aš iš toli pamačiau mamos kapą. Bet vistiek ten nepavyko man nueiti nes pradėjo žaibuoti ir man sese pasakė jog man skambino mama ir nori jog eičiau namo. Tad tuom sapnas ir užsibaigė.
    Bet kita naktį sapnavau
    Išėjau i kiemą ir pamačiau pasikorusia kaimyne. Lauke buvo tamsu. Ir ant gretimo namo pamačiau savo sese, kuri žiūrėjo i kaimynės lavona. Po to ji dingo.
    Ramybės man neduoda tai, kad dvi naktis sapnuoju tokius dalykus. Ką tai gėlėtų reikšti, ar to man nesureikšminti?

  3. Sapnavau kapines, kad ant kapo norėjau uždegti žvakutę, bet tik ją uždegus tuo pačiu užsidegdavo ir visos kapinės, įvairiomis spalvomis, ugnis buvo raudona, melyna, žalia. Vos tik užpūčiau žvakutę, gaisro nebelikdavo, bet vėl ją uždegus atsirasdavo ir vėl. Su manimi buvo mano giminaičiai, kurie bandė padėti uždegti žvakutę, bet viskas vyko nesėkmingai. Visas veiksmas vyko naktį, buvo ruduo..