KANČIA

Tai blogas sapnas Jis žada nerimą, geras ir blogas permainas. Jausti kančią sapne – nelaiminga meilė. Jeigu mergina sapne patiria kančios jausmą, vadinasi, jos draugystė netikra Jeigu sapne kankinatės dėl pamestų pinigų, turto praradimo, – Jūsų laukia liga arba reikalų žlugimas, kuris gali išvesti iš pusiausvyros, todėl teks sukaupti visas jėgas ir energiją, kad tai ištvertumėte .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “KANČIA

  1. Sapnavau labai keista sapną jog atsidūriau kaime kur gyvenau prieš 10 metu tame namie nusižudė berniukas ir mes vadinom negera siela ta berniuką viena diena pradėjo vaidentis danguje ėjo žodžiai kas kam buvo pasake atvaizdai žmonių antru pusių ir baiso muzika didelis vėjas ir tai tęsėsi viena ilga naktį galiausiai atėjo ženklas kad reikia bėgt iš namo ir as bėgdama kame likau dar su viena mergina ir už lango matau minia kuri liepia laikyti duris nes ta dvasia jas drasko ir jeigu ji ieis į namą kol aš esu jame aš mirsiu ta dvasia buvo nerami blaškėsi ir as prisiminiau gerus dalykus ir ne nebijojau laikiau stipriai duris ir kartojau viską apie savo vaikiną kaip ji myliu ir pradėjau kartot Viena vasaros istorija kaip mums buvo gera atostogauti. Ir dvasia dingo aš išėjau iš namo ir visi buvo gyvi. Šis sapnas buvo labai gilus nes ir atsibudus negaliu atsigauti.