KALĖJIMAS

Jeigu sapne matote kalėjimą, kurio langai ryškiai apšviesti, – Jūsų įžvalgumas padės išvengti nelaimės. Sapnuoti, jog einate pro kalėjimą – apgavystė. Sapne regėti kalėjimo kameras reiškia, kad ramiai gyvensite. Jeigu sapnuojate, kad kas nors sėdi kalėjime, vadinasi, sieksite kažkokių privilegijų iš tų žmonių, kuriais tikite Sapne matyti kalinį reiškia, kad kitų žmonių tušti pažadai kliudys Jūsų interesams. Be to, negarbingos moterys Jus gali sugundyti. Sapnuoti, kad minia kalinių bando atidaryti kalėjimo duris, – blogas sapnas. Jis įspėja, kad pažįstamas bandys išvilioti iš Jūsų pinigų. Sapnuoti, kad paleido iš kalėjimo kalinį – geras sapnas – išvengsite nelaimės arba ją nugalėsite. Jeigu mergina sapne regi savo mylimąjį kalėjime, vadinasi, ji nusivils jo meile. Įeiti į kalėjimą reiškia netikėtas laidotuves. Būti įstumtam į kalėjimą – liga ir liūdesys. Jeigu sapne Jus nuteisė ilgus metus kalėti, vadinasi, turėsite keblumų. Jeigu sapne sėdite kalėjime, vadinasi, dėl kažkokių įvykių nukentės Jūsų reikalai. Sapne laimingai išvengti kalėjimo reiškia, kad greitu laiku gausite pelno. Sapnuoti save, išeinantį iš kalėjimo, -perspėjimas, kad Jūsų draugai ar giminaičiai yra pavojuje. Jeigu sapnuojate, kad kalbatės su kalėjimo prižiūrėtoju, – laukite paaukštinimo .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “KALĖJIMAS

  1. Sapnuoju kad einu su pažįstamais pro mašinų stovėjimo aikštele. Einu tokia ryškiai mėlyna mašina pradeda pypsint kad pasitraukčiau iš kelio aš nesitraukiau inai paspaudė greičio pedalą. Mes ėjome toliau ir staiga iš tos mašinos išlipo 2 moterys išsitraukė ginklą ir su juo išvaikė visus draugus mano. Aš pasislepiau už mašinos, moteris mane rado ir iškvietė policiją mane dėl visko apkaltino bet ta moteris ant manęs davė melagingus parodymus. Aš kroviausi daiktus ir dejausi maistą į krepšį. Man uždėjo antrankius ir sakė kad daugiau metų negausiu kalėti. Mane vedė kažkur ten buvo tokios virvės o apačioj vanduo, man reikėjo su jomis nusigaut į kitą pusę, iš pradžių dvejojau paskui ėmiau ir padariau. Aš pasakiau kad nesakytu mano tėvams. Kad sėdėjau kalėjime nemačiau, bet mačiau kaip išėjo iš kalėjimo kitas žmogus ir tada aš išėjau.