KAČIUKAS

Kačiukas – nedideli nemalonumai, susierzinimas. Jeigu moteris sapnuoja baltą, gražų, pūkuotą kačiuką, – tai ji apgaulingai bus įviliota į pinkles, tačiau jos sveikas protas padės išvengti nemalonumų. Jeigu sapne kačiukai nešvarūs, margi, sulysę, -tai ateityje ją apsvaigins niekučių blizgesys ir ji taps kieno nors blogo poelgio auka. Jeigu sapnuojate, kad gyvatės žudo kačiukus, vadinasi, Jūsų priešai ieškos būdų, norėdami Jums pakenkti, tačiau pakenks tik patys sau .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “KAČIUKAS

  1. Sapnavau,kad kukurūzų lauke ieškojau pasiklydusių trijų mažų labai mielų kačiukų,nes noręjau juos išgelbėti.ieškodama dar po ieną radau du,bet juos tik glosčiau,o suradusi tuos tris labai apsid0iaugiau,glosčiau ir labai džiaugiausi.Jie buvo mieli,vienas pilkas,kiti margi.visus pasięmiau.

  2. As sapnavau kad i man mama nupirko maza juoda pukuota kaciuka jo akutes buvo zalios ausytes juodos lyg smala nosyte mazute ir tamsi as su juo zaidziau ejau oamivaikcioti kol as atsikėliau