Jaunikaitis

Sapnų “jaunikaitis, jaunuolis, vaikinas, bernas, vyras…” reikšmės:

Jaunikaitį matyti sėdintį ir galvojantį – blogus sumanymus;

Jaunikaičiu pačiam būti reiškia garbingą gyvenimą;

Matyti jaunikaitį po gražų sodą vaikščiojant su panele – vyrams nusiminimą, o moterims laimingą meilę;

Jaunikaitį susižiedavusį matyti – didelį džiaugsmą;

Daug jaunikaičių matyti dainuojant – didelį džiaugsmą turėsi šokiuose.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

19 - suma sapnų pasakojimų apie “Jaunikaitis

 1. sapnavau šianakt, kad matavaus baltą vestuvinę suknelę, o kitas vaikinas matavosi kostiumą juodą, poto mes ilgai šokom… kazin ka galėtų šis sapnas reikšti?

 2. praita nakty sapnavau kad as kazkokiam renginy ir bendrauju su vaikinu kurio nepazystu… bendraujam lyg butumem seniai pazystami. tada as jam padejau galva ant peties ir pasakiau kad po renginio susitiksim… poto as jo ieskojau bet neberadau. Ka tai galetu reiksti?

 3. As tai sapnavau, kad ateinu i pamoka ir man likusi viena vieta, prie labai grazaus vaikino, na ka as ten ir atsisedu. Po kiek laiko jis ima mane kalbinti, isdalies “kibinti” mes, daug juokiamė, po pamokos mane lydi, tik nezinau kur. Svarbiausia, jog ta vaikina as zinau, jis lanko ta pacia mokykla, kaip ir as ir yra pora metu vyresnis. Ka tai galetu reikšti, man labai rupi suzinoti?

 4. Na as sapnavau kad rasiau matkes kontra ir gavau 10 nors realybeje as matkes desimt beveik negaunu :) ka tj galetu reiksti?

 5. Sapnavau vaikina su kuriuo draugavau.
  mes dabar net nebendraujam o sapne pasibuciavom ir as tada pasakiau ,,gal vika risam?,, jis paklause ar nori tikrai atsakiau taip ir tada jis turejo man kazka pasakyt bet atsibudau….;(
  ka tai galetu reiksti??

 6. as sapnavau kad mane pabuciavo mano klasiokas kuris man patinka.ka toks sapnas galetu reisti?:)

 7. as sapnavau kad ejau su drauge gatve ir galbejau apie jos buvusi berna kuris man istiesu patinka ka tai galetu reiksti?

 8. Šiąnakt sapnavau savo buvusį vaikiną, su kuriuo visiškai nebendrauju jau beveik penkis mėnesius. Aš apie jį visiškai negalvoju, todėl man keista, kad aš jį sapnuoju. Ir tai ne pirmas kartas… Keisčiausia yra tai, kad kaskart, kai jį susapnuoju, jis manęs vis atsiprašinėja, kad mane paliko ir vis prašo atleidimo arba prašo, kad viską pradėtumėm iš naujo ir šie sapnai būna labai tikroviški….Realybėje jis mane paliko…Esu girdėjus, kad kai susapnuoji žmogų, apie kurį negalvoji, tai reiškia, kad jis galvoja apie tave. Ar tai tiesa ir ką gali reikšti tokie sapnai?

 9. As tai sapnavau kad kazkoki projekta mokykloj reikejo padaryti. Ir mane issirinko toks vaikinas- mano klasiokas man jis ziauriai patinka. ir mes ten kalbejomes jis man visada sypsojosi ir ziuredavo i mane ir t.t. :D D
  Ka tai galetu reiksti man ziauriai idomu *.*

 10. Sapnavau, kad sussipazinau su dviem jaunais vaikinais (ju tikram gyvenime niekada nesu maciusi). Tie vaikinai buvo broliai ir viena is ju as isimylejau, o jie abudu isimylejo mane. Vienas is broliu (tas kurio as nemylejau) turejo issigimusia ranka, todel kitas brolis nusprende nekovoti del manes ir palikti mane savo broliui, nes jam gaila buvo, kad jis turi ta issigimusia ranka ir t.t.o as to issigimusio brolio nemylejau ir tuo paciu negalejau buti su tuo kuri myliu. Pamenu dar tai kad kazkai buvo tam sapne egzaminas, kuri visi trys turejom laikyti (literaturos lygtais), bet as ir tas brolis kuri as mylejau nenuejom i ji, o tas issigimes brolis nuvare i ta egza ir per ta laika kol jis buvo tam egze as susitikau su tuo kuri myliu ir mes apsikabine stovejom, kazka kalbejom…paskui atejo tas brolis ir as turejau likti su juo. Mes apsikabinom ir kazka jis pajuokavo…pasiaukojau del jo. Likau su juo. Ka tai galetu reiksti?

 11. Sveiki, norėčiau pasidalinti savo sapnu ir sužinoti jo reikšmę.
  Šiandien naktį sapnavau sapną, kuris neduoda man ramybės visą dieną. Veiksmas vyksta mano seneliu (iš mamos pusės) sodyboje. Jaunuolis, kuris buvo sapne, man labai gerai žinomas, jis gyvena tame pačiame rajone, kaip ir aš, bendraamžis, kas keisčiausia – labai nemėgstu jo. Taigi, mano šeima ir Jis kažkokiu būdu atsirandame mano minėtoje sodyboje, viskas vyksta kaip ir tvarkoj, bet vienas dalykas pro akis nepraslyta tai, kad jis nebendrauja su manim… su visai namiškiais bendrauja lyg būtų šeimos narys, o pamatęs mane – jis tarsi pamiršta kaip reikia kalbėti. Sapnas nutrūkoje toje vietoje kai mano tėtis paprašė parvairuoti mašina iš kažkokios vietos. (vietos tiksliai nepamenu). O jis tarsi pranyko kaip jo nebūta. Nežinau kodėl, bet jo rankose mačiau pinigus….
  Tad labai prašau pagelbėkit man… apskritai aš nelabai linkus domėtis savo sapnais, bet šis “užkabino”.

 12. Sapnavau jog mano vaikinas man padovanojo geliu jis buvo toks laimingas mes buciavomes ir staiga jis nurjo o as isvaziavau namo su mama kuri buvo parduotuveje as buvau tokia laiminga jis taip pat toliai susirasinejome sms,..ka tai galetu reiksti,o gal tai tik seip sapnas ir tiek-_-

 13. Šiandien susapnavau keistą sapną. Sapnavau vaikiną kuris man anksčiau patikdavo, bet kadangi persikrausčiau jį tiesiog užmiršau. Mes su juo dalyvavome ekstremalioje stovykloje, aš ten atsidūriau netikėtai jau stovyklai buvo likusios vos kelios dienos te-n su manim visą laiką buvo vienas berniukas, tą pąti vakarą jis mane pabučiavo. Bet kitą dieną susitikau su Juo. Aš su tokia virve šokinėjau per ežerą ir jau buvo sunku laikytis, o nušokti bijojau, staiga jis mane pagriebė už kojų ir jau laikė mane ant rankų. Aš paprašiau jóg mane paleistų jis paleido ir pradėjo taškytis vandeniu, aš kažkaip atsidūriau kitoj ežero pusėj ir užkliūvau už kažkokio kelmo ir parkritau. Jis bėgo per ežerą tik tam, jóg aptaškytų mane, aptaškė ir aš pabudau. Bandžiau užmigti ir toliau tą sapną sapnuoti, bet nepavyko… Ar galite šį sapną paaiškinti? Būčiau labai dėkinga..!!

 14. Šiandien susapnavau keistą sapną. Sapnavau vaikiną kuris man anksčiau patikdavo, bet kadangi persikrausčiau jį tiesiog užmiršau. Mes su juo dalyvavome ekstremalioje stovykloje, aš ten atsidūriau netikėtai jau stovyklai buvo likusios vos kelios dienos ten su manim visą laiką buvo vienas berniukas, tą pąti vakarą jis mane pabučiavo. Bet kitą dieną susitikau su Juo. Aš su tokia virve šokinėjau per ežerą ir jau buvo sunku laikytis, o nušokti bijojau, staiga jis mane pagriebė už kojų ir jau laikė mane ant rankų. Aš paprašiau jóg mane paleistų jis paleido ir pradėjo taškytis vandeniu, aš kažkaip atsidūriau kitoj ežero pusėj ir užkliūvau už kažkokio kelmo ir parkritau. Jis bėgo per ežerą tik tam, jóg aptaškytų mane, aptaškė ir aš pabudau. Bandžiau užmigti ir toliau tą sapną sapnuoti, bet nepavyko… Ar galite šį sapną paaiškinti? Būčiau labai dėkinga..