IšSISKIRTI

Išsiskirti su kuo nors sapne – laimėsite loterijoje, bet regėti ką nors išsiskiriančius, – naujas draugas. Jeigu sapnuojate audringą atsisveikinimą su draugais arba kompanionais, tikėkitės nedidelių nemalonumų. Jeigu sapne staiga nutraukiate ryšius su negerais žmonėmis, vadinasi, Jūsų laukia sėkmė ir meilė. Sapne regėti išsiskyrimą, o vėliau suėjimą – perspėjimas, kad gali atsitikti nelaimė. Išsiskyrus vėl sueiti – nešiosite pančius ir būsite nelaimingi .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “IšSISKIRTI

  1. Sapnas prasidėjo nuo to, jog mes su savo vaikinu miegojome vienoje lovoje. Į mūsų kambarį įėjo man pažįstamas vyras, kuris ankščiau man rodė simpatijas, tačiau man jis nepatiko. Šis vyras įėjas į kambarį apsimetė, kad nemato mano vaikino, su manim pasisveikino ir pagriebė man už krutinės, o aš atsitraukiau iškart ir sakau jam “ar tu nematai ką darai?”, o jis sako “o ką blogo aš darau?”. Tuomet aš atsisuku į savo vaikiną, o jis, nesupratęs kas čia vyksta, žiūri į mane ir aš jo paklausiau “Nieko nedarysi?”, o jis sako “O ka man daryt?”. Tuomet jis atsistojo ir išėjo, aš ėjau iš paskos ir sakiau, jam jog to vyro aš praktiškai nepažįstu (taip ir yra iš tikro), tačiau jis netikėjo ir ėjo kuo toliau nuo manęs. Na ir jis mane paliko, niekada nebegrįžo į tuos namus pas mane. O tas kitas vyras – tiesiog pradingo iš sapno, jo nebebuvo. Dėl vaikino aš labai jaudinausi, nes labai jį myliu.. na ir taip sapnas pasibaigė, nes aš “pašokau” iš miegų.