Išprievartavimas ir išžaginimas

Išprievartavimas, prievartavimas, išžaginimas, žaginimas…

Sapne išžaginti moterį, merginą – nelaimė, gėda.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

15 - suma sapnų pasakojimų apie “Išprievartavimas ir išžaginimas

 1. AS jau kelinta karta is eiles sapnuoju jog mane prievatrauta ir vis tas pats vaikinas. po isprietartavimo beveik niekas nezino, tik drauge. as alpstu ir suzinau jog esu nescia. Ir tai suzino mane vaikinas kuris kaleime. jis man per teisma sako jog jam esu slykstis ir pan.

  • Sapnavau, jog su savo vaikinu priėmėme pas save namuose nakvoti jo draugą. Vaikinas išėjo į darbą, o man buvo išeiginė.. ,,draugas” pradėjo prie manęs kabintis, pirmai bučiniai, vėliau jau tas pats reikalas… Kažkaip atsilaisvinau, bet jis nenorėjo šeip sau mane paleisti tai surišo ir prievartavo… Man vėl pavyko pabėgti, bet šikart į lauką, bėgau iš visų jėgų, jis mane bandė pasivyti su dviračiu, bet pagalvojau, kad jam nieko nepavyks, jeigu bėgsiu per mišką. Taip sapnas ir pasibaigė, ką tai galėtų reikšti?

 2. sapnavau kad brolis sake kad sese kuri yra italijoje yra isprievartaujama ir jinai nori mum padeti cia lietuvoje ka tai reiskia?

 3. Fui.. Sianakt sapnavau kad mane norejo isprievartauti, bet pabegau… Labai idomu ka tai galetu reiksti

 4. aš irgi pabėgau kai mane norėjo išprievartauti, įdomu ką tai reiškia, bet paskui tą prievartautoją mačiau sumušta, leisgyvį visa…

 5. Sapnavau, kad vaikščiojau su gera savo drauge, iš nugaros ją pagriebė vyras kad išprievartautų ir paguldė ant žemės, aš bėgau tolyn, šiaukiau, kad ji bėgtų nuo jo, iš telefone bandžiau surasti jos mamos telefono numeri.. staiga nubudau. Ką tai galėtų reikšti? Dar nesu taip sapnavus.

 6. Sapnavau labai idomų sapną, kurio prasmės nelabai suprantu. Viskas prasidėjo mašinoje, aš sedėjau gale o vairavo mano draugas, tačiau jis vairavo labai neatsakingai, per daug greitai, veliau iš vis pradėjo kalbėti telefonu ir vairuodamas net nelaikė vairo, aš ant jo daug rėkiau o jis man tik su pirštais parodydavo ša… Tada mes kažkaip nuvažiavom nuo kelio ir atsitrenkem į kažkokią tai tvorą, išlipus iš mašinos aš pamačiau daug daug didelių laiptų į viršų vos ne kad į dangų aš pradėjau jais lipt, draugas sekė iš paskos, užlipus nemažai laiptų sustojau, atsisukau ir jis į mane labai keistai žiūrėjo, aplink mus taip pat atsirado daug lipančių žmonių. Tada draugas mane pasiemė tokiu stilium kaip jaunikis būna pakelia nuotaką ir užlipo ant tų laiptų turėklų, tada su manimi rankose pradėjo jais vaikščiot lipt žemyn, visi žmonės aplink buvo išsigande, ir po kažkiek laiko vėl begalo keistai pažiūrėjo į mane ir kartu su manim nušoko, buvom labai aukštai ir aš atsikeliau iš išgasčio prieš mum pasiekiant žemę

 7. Sveiki, sapnuoju , kad pardavineju mašina ir atvaziuoja vaikinas sako pravažiuokim išbandykim gaunasi kad nuvažiuojam kažkur ir jis bando lietineti mane, na bando išprievartauti. bet atsiduriu namie ir gaunasi kad atvaziuoja kitas vaikinas ir vėl taspats kartojasi ir atsiduriu namie ir atsikėliau tiesiog ????

 8. Sveiki, sapnavau tokį sapną…. Kad mes su drauge kažkur darbe esam, graži aplinka ir viskas. Sėdėjom su bendradarbiais, kalbėjomės.
  Vėliau man drauge pasakė kad nueičiau namo kažko ten.
  Aš pradėjau eit, namukąs buvo gražus, netoli darbo. Atsisukusi pamačiau kad mane seka vienas vyriškis ir to pačio darbo, aš pradėjau bekt.
  Dabegau iki namų, bandžiau užsidaryti durys, bet jos neuzsidarynejo, langai taip pat neuzsidarynejo.
  Aš bandžiau sleptis.
  Nesupratau kaip greit tas vyriškis atsidūrė prie manęs, bandžiau nuo jo gintis, kažkaip suktis, bet nieko neišėjo ir jis mane išprievartavo. Ir beje sapne save mačiau vyresnė trupučiuka….
  Ką galėtų toks sapnas reikšti?