ĮKĄSTI

šis sapnas žada ligas ir nesėkmes. Taip pat perspėja, kad nemestumėte to darbo, kurį pradėjote ir kuriam paaukojote daug jėgų. Jeigu sapnuojate, kad Jums įkando šuo, vadinasi, Jūsų priešai nesnaudžia. Jeigu Jums įkando kažkoks vabzdys, tai turite daug priešų, kurie Jums pavydi. Kirmino įkandimas – saugokitės, turite pavyduolių priešų. Sapne matyti Žmogaus įkandimo žymes reiškia, kad nenorėdami kažką įskaudinsite. Jeigu sapne regite, kad įkandimo vieta kraujuoja, vadinasi, nukentėsite nuo savo giminaičių. Kam nors įkąsti – visuomenėje užimsite garbingą vietą .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “ĮKĄSTI

  1. Sveiki, sapnavau kad man igele skorpionas , ilindo per suplysiusiu dzinsu skyle ir igele, virs kairiojo kojos keleno, viskas ivyko akimirksniu , nespejau nieko padaryt, ka tai galetu reikst ? Aciu

  2. Sveiki,

    sapnavau kad man įkanda lapė į kairės rankos plaštaką, tarp rodomojo piršto ir nykščio. Vėliau mačiau kad žaizdelė sšiek tiek kraujuoja. Skausmo nesijuto.

    Ką tai galėtų reikšti?