GYVATĖ

Sapnuoti gyvates – perspėjimas apie gresiančias blogybes. Matyti prieš save grėsmingą gyvatę, bet praeiti jos nepaliestam, reiškia, jog išvengsite pinklių, kurias kažkas Jums spendžia. Jeigu gyvatė šliaužia ratu – neišvengsite likimo verpetų. Jeigu sapnuojate, kad gyvatė vejasi Jus ratu ir bando įgelti, vadinasi, esate bejėgis prieš savo priešus arba Jums gresia liga. Jeigu sapne gyvatės tampa stebuklingomis, tai nelaimė neįvyks tik tuomet jeigu Jūs nekreipsite į jas dėmesio. Jeigu sapnuojate, kad per žalią žolę šliaužianti dėmėta gyvatė prašliaužia pro Jus ir Jūs greitai ją pamirštate, bet staiga ji išsipučia, padidėja ir vėl artėja prie Jūsų, o Jūs didžiausiomis pastangomis išvengiate jos užpuolimo, vadinasi, suprasite, kad Jūsų nevertina ir negerbia, o Jūsų reikalai vis prastėja. Ligos, nerimas, susvetimėjimas labai paveiks Jūsų vaizduotę, bet viskas baigsis gerai, tariamas nelaimes užmiršite, o užgriuvusius įsipareigojimus paliksite nuošalyje. Sapne matyti mažas gyvatėles reiškia apkalbas, gėdą, planų griovimą. Sapne užminti ant gyvatės – nerimas. Jeigu sapnuojate, kad su gyvatėmis žaidžia vaikai, vadinasi, teks atskirti draugus nuo priešų. Jeigu sapne moteris girdi, kaip už vaiko nugaros šnypščia gyvatė, tai jai gresia pavojus. Matyti gyvatę, iššliaužiančią iš Jūsų guolio, – ryšių nutraukimas su mylimu žmogumi. Ir dėl to neverta gailėtis, nes grįš dvasinė ramybė. Jei išmėtėte gyvatę iš savo namų, bet bijote, kad ji gali sugrįžti, būkite atsargūs atsikratę priešų. Jeigu sapnuojate, kad gyvatės rangosi ir krenta ant Jūsų, laukite kovos dėl egzistavimo arba sąžinės graužinio. Sapnuoti gyvatę po kojomis ar lova – neapkęsite savęs dėl blogų darbų. Vaikščioti sapne tarp gyvačių – baimė dėl ligos. Jeigu sapne gaudote gyvatę, rasite išeitį iš sunkios padėties. Jeigu sapne regite, kad gyvatę laikote rankose, vadinasi, ruoškite strateginius planus prieš priešų išpuolius. Jeigu sapnuojate, kad gyvatės kelia galvas prieš Jūsų draugą, tai išaiškės sąmokslas prieš Jus ir Jūsų draugus. Jeigu sapnuojate, kad gyvatė įgėlė Jūsų draugui, o jis parkrito ant žemės ir bando atsikelti, bet gyvatė vėl nori įgelti – blogas ženklas – liūdni įvykiai laukia Jūsų draugų ir artimųjų. Moterį šis sapnas įspėja, kad kažkur greta yra žmogus, kuris bandys ją apgauti, dėl jo ji turės daug nemalonumų. Jeigu gyvatė nušliaužia tolyn, tai jai neverta jaudintis. Jeigu sapnuojate, kad Jums įgėlė gyvatė, vadinasi, priešai pakenks Jūsų darbui. Jeigu sapne regite, kad gyvatės gelia kitiems, vadinasi, nuskriausite nekaltą. Jeigu moteris sapnuoja, kad jai įkando padvėsusi gyvatė, vadinasi, melagis draugas privers ją kentėti. Jeigu sapne užmušate gyvatę, vadinasi, padarysite viską, kad pasiektumėte savo tikslą. Sapne praryti gyvatę reiškia neteisingo, pavojingo gyvenimo kelio pasirinkimą, kuriame lydės nesėkmės ir klasta. Tai ramybės ir doros netekimo ženklas. Jeigu sapnuojate, kad Jūsų plaukai – gyvatės, vadinasi, iš pažiūros nereikšmingi įvykiai sukels daug nerimo ir rūpesčių, .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “GYVATĖ

  1. Sapnuoju jau koki 4 karta gyvates.Paskutini karta sapnavau daug mazyciu kaip gyvaciu kaip kitu padariau lb panasiu i gyvates,ejau su kazkokiu zmogumi per kazkokias zoles atrode lyg tai butu senas sodas ir pamaciau ant vienos rankos gyvatele paprasiau kad nuimtu tas žmogus gyvate nueme pamaciau ant kitos rankos taip pat paprasius man nueme paskui pamaciau ant kojos paprasiau kad vel nuimtu žmogus sako nekreip demesio jos nepavojingos negelia bet man kaip ir tikroveje nepatinka jokie sliauziantys gyviai bandau sapne nepanikyoti is baimes tvardausi , zmogui sakau man nepatinka taip tada jis priejo ir nueme.Zmogus visada eidavo pirmas as is paskos.

  2. Sapnavau daug plonu,juodu gyvaciu..be galvu..jauciau,kad jos kai kurios buvo gyvos..jusdsma baime lupau joms oda..manau ruosiau jas valgymui