Gulbės

Gulbės, gulbė, gulbes, gulbe…

Sapne gulbes matyti – laiminga santuoka ir laimingi vaikai;

Sapne gulbės sparnus matyti – didelis džiaugsmas.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “Gulbės

  1. Važiavome su vyru automobiliu autostrada. Vieta panašiai kaip prie Klaipėdos. Lygtai į kiną važiavom. Šone pamačiau didžiulę (gal palyginimui, kaip vieno aukšto namo) 3-jų gulbių statulą. Jos savo kaklus buvo ištiesusios į dangų, sparnai išskleisti (dabar pagalvojau kad jos taip atrodo kai pyksta) tokios graaaaažios susibūrusios visos į krūva, vos ne galvom susikišusios žiūrėjo į dangų. Ir man pasirodė kad jos laimingos… Spalva statulos buvo auksinė su trupučiu blizgio.
    Su vyru nustebom, kad nežinojom, jog yra tokia graži statula. Važiavom link jos (nes ten ir į tą kiną reikėjo važiuoti). Ir vaizdas jau kitas. Einame lyg į kokią olą, lyg prie tos stalus apačioj požemis. Ten buvo dar keletą žmonių, jauna moteris su vaiku (iki 1-ų metukų) ant rankų. Ji paprašė kad paduočiau naktipuodį kuris buvo ant žemės. Padaviau – ji pasidėjo sau ant kelių ir pasodino vaikutį ant naktipuodžio, pati atsirėmė ant olos (ar kas ten buvo) raityto krašto.