GIMDYMAS

Vyrams sapne gimdyti – draugo mirtis, o moterims – sėkmė gyvenime. Sapne matyti gimdymą reiškia laimę šeimyniniame gyvenime. Jeigu neištekėjusi mergina sapnuoja, kad jai gimsta kūdikis, tai ji turi saugoti savo garbę ir reputaciją. šis sapnas gali reikšti ir džiaugsmingas naujienas arba palikimą. Gimdymo skausmus sapne jausti – nepadorios linksmybės. Sapnuoti, kad Jums gimsta kūdikis, – gyvenimo pagerėjimas. Galimas ir vaiko gimimas. Jeigu sapnuojate, kad po gimdymo visai išsekote ir nebeturite jėgų, patirsite sielvartą dėl nuostoliu. Ligoniui gimti iš naujo – sveikata, beturčiui – prasigyvenimas, amatininkams – turtas, turtingam asmeniui – gailestis, vedusiam žmogui – antrosios pusės praradimas, emigrantams – grįžimas tėvynėn .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

2 - suma sapnų pasakojimų apie “GIMDYMAS

  1. Sapnavau, kad padėjau priimti kūdikį į šį pasaulý , sapnavau ,kad padedu ir visą gimdymą… gimė berniukas, mažas,bet gražus jo virkštelė buvo ilga,ilga… iraš jį laikiau ant ranķų, bei išgelbėjau gyvýbę. Aš ir jo motina laimingi… ką tai reiškia??????

  2. Sveiki. Sapnavau keista sapna. Pas manes daug draugiu. As ieinu i vonia ir matau,kad man prasidejo menesines,kraujuoju. Ilipusi i vonia,joje pagimdau didele placenta,su ivairiomis ataugomis. I vonia ropsciasi viena drauge,bet as ja isverciu is vonios ir isvarau. Sapnuoju,kad pasidejau placenta ant spinteles ir mastau,ar nereikia siusti istirti i klinikas-kas cia tokia nesamone. Vaiko nepagimdziau,tik labai didele placenta su virkstele.
    Ka tai galetu reikst? Norciau gauti atsakyma i e.p.
    Aciu