Gimdymas

Gimdymas, vaikas, vaikai, gimdyve, gimdyvė…

Gimdyti – turi naujų sumanymų;

Gimdant matyti – sielojimasis dėl nuostolio.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

5 - suma sapnų pasakojimų apie “Gimdymas

  1. padekite isiaiskinti savo sapna. sapnavau ,kad miegojau ir buvau nescia staiga pabundu ir jauciu kaip gimdau ,o skausmas buvo toks ,(kai pirma karta vaikinas i mane skverbes)tai va gimdau atkloju kaldra o vaikas jau gimes nebuvo jokio kraujo ir nepamenu ar vaikas verke ar ne

  2. Padekite isiaiskinti savo sapna,sapnavau kad miegu ,o prabudus pamatau ,kad esu nescia ir netrukus pradedu gimdyti .skausmas buvo toks kai pirma kart vaikinas i mane skverbes…atkloju kaldra ,o jau vaikas gimes. Bet per gimdyma nebuvo jokio kraujo,o ir vaikas taip pat buvo svarus tik nepamenu ar jis verke ar ne ,ir nepamenu mergyte ar berniukas buvo..man greit bus 17m ir as nzn ka tai galetu reiksti..

  3. sapnavau kad buvau nescia ir taip tikroviskai jauciau kaip jis spardesi pilvukyje ir staiga nustojo judeti. Astciduriau ligonineja daktarai prieme gimdyma ir visi isejo sakydami gime toks juodas kaip velnio vaikas.Man labai idomu suzinoti ka tai galetu reiksti

  4. Aš šiąnakt irgi sapnavau, kad gimdau, jokių skausmų nejaučiau, o pats sapnas buvo labiau juokingas, nei bauginantis. Ryte laužiau galvą, ką tai galėtų reikšti. Bijojau, kad nereikštų kokios nors nelaimės, net net ir patys elementariausi sapnai gali reikšti tikrai ne patį geriausią. Bet štai šitas sapno aiškinimas mane tikrai pradžiugino:
    http://www.sapnininkas.cn/GIMDYMAS