GALVA

Jeigu sapnuojate kieno nors galvą, laukite svarbaus susitikimo su įtakingais Žmonėmis, kurie turi valdžią ir reikiamu momentu suteiks Jums pagalbą. Nupiešta galva – Jūsų reikalai gerės. Didelė galva – galite smarkiai išsigąsti, bet padidės turtai. Maža galva – turto praradimas. Sapnuoti galvą su gražiais plaukais – esate mylimas. Nuskusta, nukirpta galva sapne įspėja, kad bus nelaimių ir apgavysčių. Matyti pliką galvą – netektis, bėdos. Dailiai sušukuota – veltui stengiatės, gerų draugų nerasite. Jeigu trenkate galvą – išvengsite pavojaus. Galva su apdangalu – nelaimė. Juoda – sunkūs darbai. Balta galva – džiaugsmas. Žalia – paguoda. Žila – turtai ir garbė. Kunigo galvą sapnuoti – neišvengsite rūpesčių. Matyti kūdikio galvą – daug gera žadantis sapnas. Gyvulio galva sapne – įspėjimas saugotis neapgalvotų veiksmų. Regėti savo galvą – liga. Jausti galvos skausmą – rūpesčiai. Jeigu sapnuojate, kad Jums svaigsta galva, vadinasi, laukia netektis, galimas šeimos iširimas ar reikalų pablogėjimas. Jeigu sapnuojate, kad Jūs turite dvi galvas, vadinasi, kilsite karjeros laiptais, Jus visada lydės sėkmė. Daug galvų sapne turėti – proto praradimo ženklas. Sapne regėti save su gyvulio galva – saugokitės neapgalvotų žingsnių. Matyti savo galvos dalį juodą – būsite apkalbėti Galva, nusukta burna į pakaušį, perspėja – grįžkite į savo šalį, o jeigu gyvenate savo šalyje – bėkite iš čia, nes gresia pavojus. Atgręžta į nugarą galva gali būti ir lengvabūdiškumo ženklas. Matyti deformuotą galvą – liga arba bėdos. Sužeista – turėsite varginančio darbo. Sudaužyta, sukapota galva – sunkiai uždirbsite pinigus. Sapnuoti savo galvą, laikomą rankose, – neišsigąskite – seksis darbai ir planai. Matyti savo galvoje skylę – perspėjimas, kad vengtumėte apkalbėti kitus, nes per lengvabūdiškumą galite turėti nemalonumų. Matyti artimo žmogaus galvą, svyruojančią ant įpjauto kaklo, bet nematyti kraujo, – priminimas, jog tam žmogui reikia Jūsų pagalbos, kad atsikratytų įpročio girtuokliauti. Matyti mirusio artimo žmogaus galvą ką nors sakančią – prisiminkite jo patarimus, kai buvo gyvas, ir stenkitės jais vadovautis, jei patarimai geri. Jeigu sapnuojate sugedusį garo katilą, Jūsų laukia nemalonumai dėl darbo. Jeigu moteris sapnuoja, kad eina j rūsį patikrinti, kaip veikla garo katilas, tai jos laukia netektis ir ligos .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “GALVA

  1. Sapnavau, kad matau save veidrodyje, o galva vienoje vietoje, ties skyrimu, praplikus ir šašuota. Iš karto labai išsigandau, bet paskui kažkaip į kitą pusę plaukus užsukavau ir vėl visai padoriai atrodžiau. Ką tai galėtų reikšti?

  2. sapnavau, kad tėtis trenkiasi galvą ir pradeda stipriai kraujuoti. laikau Jį atsirėmusį į save, mano rankos kraujuotos buvo. aplink šiaip mačiau nemažai kraujo.

  3. Sapnavau kad esu kariuomenėję ir ten vyko karo imitacija kur labai mažoje patalpoje buvo sprogdinamos bombos ir mėtesi kruvinos galvos atsiskyrusios nuo kūno. Iiš tos mažos vietos ištrukau gyva ir nesužeista.