FOTOGRAFIJA

Žiūrinėti fotografijas – sulauksite netikėtų svečių. Jeigu sapne matote savo fotografiją, vadinasi, laukite susitikimo su artimu Žmogumi. Sapne matyti fotografiją, kurioje vilkite fraku, reiškia, kad tapsite pasiturintis žmogus. Jeigu sapnuojate vaikų fotografijas, Jūsų laukia laimė, džiaugsmas ir palaima. Mokyklos laikų fotografijos – susitikimas su mokslo draugais. Jeigu sapne Jūs regite savo tėvų fotografiją, vadinasi, nenorėdami kažkam suteiksite skausmo ar padarysite nelaimingą. Jeigu sapne matote kieno nors fotografiją, vadinasi, Jus apgaus. Jei fotografijoje matote neryškius veidus, saugokite savo sveikatą. Sapne regėti laidotuvių nuotraukas reiškia gyvenimo permainas. Jeigu sapnuojate, kad Jums dovanojo mylimojo fotografiją, vadinasi, jis Jums neištikimas, o tik sukuria doro žmogaus įvaizdį. Sis sapnas vedusiems pranašauja slaptų poelgių išaiškinimą .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “FOTOGRAFIJA

  1. Sveiki,

    Sapnavau sapną, kuris labia suneramino.
    Sapnavau savo tėčio laidotuves (tiksliau žinojau, kad čia jo laidotuves), betjis sėdėjo kartu prie stalo (nors realybėje mires jau prieš 6 metus). Aš vartau tėčio nuotraukų albumą ir iš jo išrinkinėju savo vaikystės nuotraukas. Pamačius eilinę savo nuotrauką, apsiverkiu. Gaila, kad tėtį laidoju, bet ir verkiu nuo kiekvienos nuotraukos. Sapne labia tėčio atsiprašau, kad susirenku savo nuotraukas ir paaiškinu, kad nenoriu, kad jos būtų pas jo antrąją žmoną. Tėtis žiūri į mane savo rudomis atlaidžiomis akimis ir sako “Suprantu”. Sapno pabaigoje mano žodžiai jam tokie: “Tu man neatsakei labia daug tau užduotų klausimų, atsakyk bent jau į vieną. Kodėl tavo antroji žmona manęs taip nekenčia?” Ir jis pradeda aiškinti kažką apie mano mama…. bet nepamenu ką :)

    Būčiau labia dėkinga jei pavyks mano sapną paaiškinti