ERKĖ

Jeigu sapne matote stambias erkes ant medžio kamieno, tai priešai bet kokiomis priemonėmis stengsis užvaldyti Jūsų turtą. Sapnuoti, kad Jūsų kūnu šliaužioja erkės, – nelaimingų aplinkybių bei silpnos sveikatos ženklas. Tikriausiai Jums teks budėti prie ligonio lovos. Jeigu erkę ant savo kūno užmušėte, vadinasi, Jus kankins sielvartas. Jei erkė prisisiurbusi kraujo – Jus kažkas persekioja .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

8 - suma sapnų pasakojimų apie “ERKĖ

  1. Aš sapnavau, kad nusimoviau kelnes ir ant mano jei gerai pamenu dešinės kojos buvo labai daug tamsiai juodų erkių kai kurios jau buvo įsisiurbusios o kitos bėgiojo ir raitėsi. Ką tai galėtu reikšti?

  2. Sapnavau kad brentu per kazkokius krumus.sakos braukia per veida.is galvos traukiu isisiurbusias erkes.tai nukratau nuo saves laipiojancia.ir tiek nervuojuos kad susirgsiu erkiniu encefalitu.

  3. Sapnavau, kad išėjas iš šiltnamio pamačiau, kad ant rankos pilna erkių, kurios pradėjo pačios atšokinėti nuo rankos, buvo labai didelis skausmas. Poto pradėjau ir pats su pincetu jas traukyti. Visas jas ištraukęs nuo rankos pamačiau, kad kažkokis diedukas ėjo į šiltnamį ir aš jį perpėjau, kad neitų, nes ten daug erkių.

  4. Nežinau, kaip aš atsidūriau, bet man atrodo tai buvo Kinija ir kažkoks ar viežbutis ar kažkas panašaus, aš buvau prie įėjimo durų iš vidaus ir turėjau tokia stiklinę kolbą su sergančiom erkėm, tik kaip durys atsidarė aš tą kolbą specialiai numečiau į lauką, žmonių minia užlipo ir sutraiškė kolbą ir visos erkės pradėjo iškarto lipt ant žmonių, aš per kitas duris pabėgau į aikštelę, bet neradau savo mašinos, kažkur ji dingo, ėjau toliau su kažkokia moteriške, ji labai aukšta ir nežinia kokia kalba, bet kažkaip susikalbėjom ir, kaip priėjau parduotuvę ji jau nueidinėjo ir atvažiavo tėtė, aš dar buvau nusipirkęs dantų šepetėlį

  5. Erkės mačiau ant rankų ir ėmiau nuo nugaros ,o viena buvo įsisiurbus ir istraukiau ir numeciau.

  6. į PIRŠTĄ įsisiurbė erkė. jos pilvą nutraukiau, o galvutė liko ir palindo po oda. Ta galvutė keliavo po oda, oda buvo skaidri tai gerai matėsi kur juda ji.

  7. Sapnavau tris erkes isisiurbusias i vaiko spranda. As jas lengvai istraukiau. Kraujo nebuvo. Ka tai galetu reiksti?