Dvynukai

Trumpos sapno apie dvynukus reikšmės:
Sapnuoti dvynukai – šeimos padidėjimas;
Turėti juos pačiam – didelė ir netikėta šeimos iškilmė.

Dvynukus dažniausiai sapnuoja moterys. Vyrai tokį sapną sapnuoja itin retai.

Gimdyti dvynukus, reiškia kovą jūsų vidiniame pasaulyje tarp priešingų “aš”. Pasirūpinkite savo psichine sveikata, kad tamptumėte harmoninga asmenybe. Sapnas apie dvynukų gimdymą – tai rezultatas, atsiradęs dėl didelio ir intensyvaus noro pažinti save bei netikėtai atsiradusio vidinio konflikto. Taip pat tikėtina, kad jūsų baimė tapti nėščia persikėlė į pasąmonę ir atsispindi sapne apie dvynių gimdymą.

Dvynių sąvoka reiškia “broliškumą” ir simbolizuoja sąjungą tarp moteriškų ir vyriškų jūsų asmenybės aspektų. Sapnuoti dvynius taip pat gali reikšti vestuves ar ne tokia oficialia forma įteisintą sąjungą tarp tavęs ir tavo vaikino.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “Dvynukai

  1. sapnavau kai as vezinau vaikely ir sutikau vyr su vezimeliu ir dvynukais ir priejau prie jo ir pasiemiau viena is dvynuku ir jis nuejo prie mano vezimelio paziureti .

  2. o as siuo metu laukiuosi..ir sapnavau kad anksciau laiko pagimdau dvynukes..tiesa ir krauja maciau..

  3. sapnavau,kad pagimdau dvynukus mergaite ir berniuka,berniukas mirsta ir as ji palieku traukinio perone.gimdyo skausma jutau bet nestipru,vaikucius laikiau ant ranku.netekties skausma jutau.