DVASIA

Dvasia sapne gali pranašauti gresiantį pavojų. Juoda dvasia reiškia nuliūdimą. Dvasia juodais drabužiais perspėja – saugokitės nelaimių. Balta dvasia – laimė ir džiaugsmas. Dvasia ilgais baltais drabužiais atneša žinią, kad netrukus dalyvausite vestuvėse .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

3 - suma sapnų pasakojimų apie “DVASIA

  1. tiesa pasake…sapnavau bloga dvase ji man kazka norejo adariti…tai paliko mane mylimas zmogus kuri begalo myleju-myliuir mylesiu…

  2. Sveiki. Sapnavau savo vaika 3men. Sapnavau kazka panasaus kaip paranormal activity. Sapnau kad mano vaikas gulejo ir jau miegojo o kazkas nematomo ji pasuko. Ir as viska maciau.Ka tai galetu reiksti? Neduoda tai ramybes man.

  3. Sveiki. Pirmas sapnas buvo per Kūčias. Sapnavau kad yra namie kažkas ko nematau ir pradejo skraidinti keli daiktai poto ir pats pakylau į orą bet to momentu neisigandau antras sapnas buvo po 3 dienų, bet tada jau buvo baisu. Skraidė aplinkui viskas ir atsisukau į lovą mano vaiką norėjo per balkoną isiskraidinti aš jį paimiau ir šaukti pradėjau nes tikrai išsigandau supratau kad tai nėra gros dvasios ir sapne prisiminiau ta pirma sapną ir kazkaip prabudau. Kažkaip ne iškrenta iš galvos man šite sapnai.