Dvasia

pavojus tavo gyvybei.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

10 - suma sapnų pasakojimų apie “Dvasia

 1. Sapnavau moters dvasia kazkur gatveje (saligatvyje). Daug kartu bandziau nufotografuoti, bet kas kart, kai tik jau “nusitaikydavau”, ji dingdavo, o po to ir vel atsirasdavo… O keisciausia, kad as visai jos nebijojau :) Tikriausiai del to nes, kiek pamenu, buvau su kazkuo :D

  • As sapnavau kad mano draugo gimtadienis buvo kapinese prisiminiau kad ir praitais metais irgi jo gimtadienis buvo kapinese ir as vis nesuprasdavau kodel bet pries tai mes su seima irgi buvom kapinese ir ten atsitraukem vos vos nuo kapu ir gulemoj bei sedejom

 2. Sapnavau, kad nuo vaikystes augau su dvasia,kuri grojo smuiku ir visada ta pačia melodija. Žinojau,kad tai vyriškos lyties dvasia. Kai užaugau pradėjau matyti kitu dvasių šešėlius,tada kai toji vyriškoji dvasia grodavo smuiku. Sykį ėjau gatve su seserim ir pamačiau moters dvasia su juoda senoviska suknele, aš pajaučiau pavojų tada isvydau dar tokias kelias dvasias ir pradėjau bėgti žinodama,kad jos nori mane nužudyti ir vienintele vieta kur begau buvo senas namas kuriame yra ta vyriškos lyties dvasia. Uzlipusi kopeciom aš sušukau ‘Išgelbėk mane!’ tada pirma karta isvydau ta dvasia, tai buvo jaunas vyras kuris priėjo prie manęs ir pasake ‘Pasitikėk manim’ ir mes sokom is to namo ant važiuojančio traukinio aš nusileidau labai minkstai nes jis mane apsaugojo.
  Malonus sapnas,bet reikšmė nieko gera nežada.

 3. Sapnavau lyg ruosemes su mama tecio laidotuvem.ieskojau rubu juodu apsirengt bet niekaip neradau.siaip ne taip apsirengiau bet vistiek ne visai juodai apsirengem.detaliu buvo ir sviesesniu.ejom i parduotuve.na rengemes labiau del kitu atrodo juodai ir norejom kad kiti duotu uzuoj
  auta

 4. Nežinau ar tai dvasia buvo ar kas. Bet sapnavau, kai buvau draugės namuose (nuosavame). Jis buvo toks pasikeitęs į blogąją pusę – virtuvė buvo visa nešvari, lemputės neprisuktos jis tapo juodesnis. Rūsio laiptai kažkodėl buvę lauke, atsidūrė virtuvėje. Antrame aukšte liko nepasikeitę tiktais draugės brolio ir tėvų ir jos kambariai. Nuėjau į tualetą ir uždariau duris, kai prausiausi rankas, mačiau per veidrodį, kaip jos atsidaro, tada dar kartą uždariau, bet vėl atsidarė. Išsigandęs aš bėgau laiptais į pirmą aukštą, bet mane kažkas už kojos pagriebė. Tik tiek atsimenu sapno eigos iš draugės namo. Tada prisimenu, kaip ėjau pas kažkokį tai magą. Jis liepė mums rašytis išvarymo sakinius. Nežinau ar mes ten išvarėm dvasią ar ne, bet atsimenu, kaip ėjom atgal į savo namus pro draugės namą ir antrame aukšte tvinkčiojo šviesa… Rašau jums visą tai, nes draugės tėvai paprašė prižiūrėti jų namą ateinančią savaitę, kai jie bus išvažiavę ir noriu sužinoti ką reiškia tas sapnas.

 5. Sapnavau dvase kuri gazdino mane is pradziu ji buvo mano namuose negalejau jos matyti o po to ji pasirode tai buvo maza mergaite supintom kasytem ji prase kad myleciau ja kaip savo dukra tas sapnas labai mane isgazdono noreciau zinoti ka tai reiskia

 6. Sapnavau ,kad ruošiausi eiti i kluba naujame mieste…Namuose ruošiausi ,kol suradau suknele kur tik šiam vakarui suknele buvo juoda…ejau maudytis ir iš vonios pakilo staigus fontanas ir pakylau iki lubu ,o veliau vel ant grindu buvau..isgirdau skambuti i duris pažiurejau pro skylute nieko nebuvo,pradejo belstis i siena…nu pradejo vaidentis…girdejau tik garsus,bet nieko nemačiau…ka tai turetu reikšti?seip daznai pradejau kosmarus sapnuoti..

 7. amm, prisimenu kad buvau informatikos kabinete, nežinau ar ten buvo visi vaikai iš mūsų klasės, bet žinau kad buvo Ernestas,tada gavosi taip kad mes pradėjom bėgt į rubinę, aš neradau savo striukės, ir tada pasirodė ta
  “dvasia” ji buvo įsikūnijus į kažką, veido tikslaus nebuvo bet buvo labai aukšta, tada aš pabėgau, ir bėgau su Ernestu, mes buvom matulaičio st.,jis paiemė mane už rankos ir sakė paskambint mamai,aš jai paskambinau ir ji tik atsiliepus pasakė:-jis neturėjo ateit pas tave, kažkas panašaus, nes aš jau nelabai jį pamenu,ir aš išsigandau paklausiau ką man daryt ir ji pasakė kad nieko jau nebepadarysiu,ir aš žiauriai išsigandau, ERnestas dingo, aš palaukiau autobuso, įlipau į jį ir važiavau iki kareivių kalno tada mes sustojom bet durys neatsidarė, ir pro langą pamačiau tą dvasia, ji buvo juodom akim bet vistiek įsikūnijus į žmogų, man atrodo moterį, ir ji pažiūrėjo į mane bet aš nhusisukau, ir paskui įlipo kažkokia moteris su žoooooskai dideliu vyrų, ir kame prikolas kad autobuse buvo tik moteris, ir tas vyras pradėjo į visas mus žiūrėtir jis irgi buvo juodom akim. Po to nebepamenu, bet prisimenu kad manenorėjo nužudyt bet ar bandė irgi neprisimenu ir šitą sapną sapnuoju ne pirmą kartą jau keli metai kaip sapnuoju tuo pačiu metų laiku ir tas pačias dienas…

 8. Sveiki , retsykiais , bet gan pastaruoju metu į metus kelis syk sapnuoju keistus sapnus . Ši kart sapnavau kad aš kažkieno namuose . Kaip ir nesavo. Tvyrojo prieblanda , neryškiai viskas. Vyriškis kaip ir pažįstamas . Kuri laikiau už rankos o mintimis ir gan aiskiai realiai protui suvokdama (pusiau sapne pusiau ne ) Meldžiausi taip mėgindama parvaryti kažkokia tai nemalonia Pasirodusia Dvasia . Trūko tai gal su maldom apie gera pusvalandį . Tačiau ji niekaip neišėjo . Ir kažką pasakius tam vyriškiui kaip ir : “nebijok manęs,padaryk ka aš prašau” … aš nenustojau tikėti kad ja įmanoma išvyti ..
  iskazkurtai atsirado moteris su šeima (arabu), aš ja įsitempiu į ta kambary . Laikau duris ne iliaidziu nieko už kartu didelis triuksmas ir verzimasis į vidu pas mus … liepiu jai melstis kartu . Ji :”iš kur žinai , kad moku turiu galiu išganyt?” Aš :” matau tai ir jaučiu “ ji savo kalba aš sava ir mel maldos išganymai. Toji moteris :”dvasia stipri neišeina “ aš :”praradai tikėjimą . Tu gali . Tikėk labiau savim. Žiūrėk už durų kokia tyla pasidarė . Visi aprimo”
  Nezinau kiek meldėmes . Sapnas peršoko kad aš padėjus ranka draugui ( pasąmonėje nepabudins bet ir ne mieganti.) ant krūtinės pasimeldžiu Dievui kad nuramintu ir jo dvasine neramuma suteiktu jėgų .
  Ir vėl pasineriu į sapną kur jau einu iš paskos to vyro ( ne savo draugo miegančio šalia) matau kaip kažkokia tai pilka masė susilieja su juo. Tampa nėščia moterim ir kaip suprantu gimdys. Išsigandau.ir bėgu….
  Šviesu .pasidaro labai šviesu . Už lango žiema . Balta. Graži saulėta diena . Tačiau kazkas ne taip . Stebiu kaip žmones bando kažką rėkti traukt panikuoja . Atkreipiu dėmesį kad 3 vaikai ant ledo žaisdami . Ir apsitaskydami iš po ledo vandeniu jaunėja jaunėja kol išnyksta … atidarau langą nes suprantu kad tai vanduo jaunystės- kuo daugiau lieti geri išnyksit į pradžia atgimimą … bandau ištraukti pingviniukus du . O man šaukia tik neliesk vandens negerk !!! Aš greit timteliu viena kita uždarau langą … vienas pajaunėji o kitas pingvinas netyčia pasipurtes perkerta jam galva . Matau pakybusia oda ar mėsos gabalą tačiau be kraujo saukiuos pagalbos vardu moterį . Ši atbegus sutvarsto. Ir atkreipia dėmesį kad aš pajaunejau:” daug pakliuvo ? Daug gerai?” Aš :” ne tik kol ištraukiau pingviniukus kiek aptaškė tiek ir pakliuvo ! O kas?”
  Matau jos išgąstį . Atsisukus veidrodyje matau save pajaunejusia 10-15 metu …
  ka galetu reikšti toks sapnas ???? Būtent su išganymu dvasia . Gan retas tačiau įsimintinas kaip realybe sapnas . Nes gan dažnai pabundu bet vis dar būnu jaučiu kažką šalia ir meldžiuosi meldžiuosi o atsimerkt negaliu.