DRAUGAS

Draugą sapnuoti – sulauksite garbės. Jeigu sapnuojate, kad Jūsų draugai sveiki ir laimingi – laukite gerų naujienų. Galbūt Jūs greitu laiku sutiksite Jums brangų žmogų. Sapne su draugu juoktis – greit su juo išsiskirsite. Draugą sapne įžeisti – liga. Susapnuoti seniai matytą draugą – aplankys liūdesys. Draugui pinigus skolinti – turėsite nuostolių. Jeigu sapne draugo veidas liūdnas arba patamsėjęs – tikėkitės ligos ir kančių. Jeigu sapne draugas apsirengęs ryškiai raudonais drabužiais, laukite pavojų ir nerimo. Paspausti sapne nuliūdusiam draugui ranką -išsiskyrimas arba netektis. Jeigu Jūs sapne išsiskyrėte su draugu – ieškosite naujų įspūdžių. Jeigu Jūsų draugas stovi aukštai ant pjedestalo, vadinasi, pasinaudosite laimingomis aplinkybėmis. Mirusį draugą sapnuoti – netikėta žinia. Jeigu Jūs regite draugą gyvūno pavidalu, vadinasi, Jus išskirs su artimaisiais Draugystė su dideliais ponais – sulauksite laimės ir pagarbos, bet gali įvykti skyrybos. Draugę sapne turėti – artėja linksmos dienos. Su drauge sapne susitikti – pasisekimas. Su drauge nakčia mėnesienoje susitikti ir bučiuotis vyrams – laimė, moterims – nelaimė .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “DRAUGAS

  1. Sapnavau savo vestuves jog istekejau uz jau mirusio draugo…sedejome visi linksmi uz stalo ir sventeme musu vestuves…manau tai tikrai blogas sapnas ir niekur negaliu rasti ka tai galetu reiksti…