DIENA

Jeigu sapnuojate giedrą dieną, vadinasi. Jūsų padėtis smarkiai pagerės. Galimos naujos pažintys. Sapnuoti saulėtą vidurdienį reiškia, jog liksite su savo rūpesčiais vieni. Žinoti, kad yra vienuolikta valanda dienos, -patarimas, kad pats laikas daryti pakeitimus dar- be ar gyvenime, jei norite, kad išsipildytų troškimai. Apsiniaukusi diena žada netektis ir nesėkmes. Lietinga diena – liūdesys. Auštančią dieną regėti – baigiasi sunkus gyvenimas. Diena vakarop – galimi rūpesčiai .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “DIENA

  1. Šiandien sapnavau keista sapna nes buvo toks pat kaip vakarykštė diena. Tam sapne sapnavau:
    Buvo penktadienis man ir mano klasei buvo netokios kaip visada pamokos. Bet sapnavau 4 pamoka matematikos kabinete mes ten karpėme snaiges bet mums neatnešė baltų lapų tai visa pamoka sedėjome prie telefonų. Mes su drauge atsisėdome gale klasės ir išėjome pasivaikščioti po mokykla. Po skambučio gryžome į klasę nuėjau prie suolo ir pamačiau, kad aš ir mano draugė sėdime apsuptos klasiokų ir priekį sėdėjas klasiokas (jis man labai patiko bet niekas to nežinojo)man sako, kad aš pereičiau į 1 suola bet aš nesutikau (norėjo, kad sėdėtų mano vietoi jo draugas). Vėliau jis atsisuko į mane ir pradėjo žiūrėti, aš nebežinojau kur dėtis. Į viena pusę nusisukau, paskui galvoju gal aš pažiūrėsiu ar jis žiūri, jis žiūrėjo toliau, nusisukau į kitą pusę o jis paglostė man plaukus, o kitas klasiokas pasakė kad aš labai graži. Aš pasimečiau ir jis nusisuko. Ir baigės pamoka.