Degimas

Degimas – Apskritai matyti sapne ką nors degant reiškia garbės troškimą;

tačiau sapnuoti, kad matote pavyzdžiui, degantį savo namą ar šiaip kokį tai asmeninį daiktą – yra geras ženklas, reiškiantis klestėjimą ir visapusišką sėkmę;

matyti degantį mišką reiškia, kad seni pažeminimai ir seni skausmai vėl jus slėgs ir skaudins;

degti sapne šviesą – kažkokios linksmybės, iškilmingumas;

žvakę – romantiška pažintis;

degtuką sapne degti – netikėti malonumai.

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

4 - suma sapnų pasakojimų apie “Degimas

  1. Sapnavau, kad katė užlipo ant viryklės ir įkritusi puodą užsidegė, bandžiau gelbėti, iš ten ištraukiau ir įdėjau į indą su šaltu vandeniu, tada jaučiau, kad katė dar gyva ir kvėpuoja, galvoju, ką toliau daryti, kad išgyventų ir tada nubudau, …
    jau seniai buvau ką nors sapnavęs, o čia iš karto toks,… nerandu, ką jis galėtų reikšti?

  2. Sapne buvau bažnyčioje tik nežino kaip ir iš kur ten atsirado baseinas. Vakare ten buvo rengiamas vakarėlis. Vakarėlio pradžioje į baseiną šoko mergaitė, bet jos kaklas buvo apraizgytas virvėmis ir ji po vandeniu vos nemirė. Aš priplaukusi bandžiau ją iš gelbėti ir man pavyko. Atsisukusi į kitus žmones aš pastebėjau, kad niekam tai nerūpi. Tada lyg prisiminčiau praeiti prieš akis išniro vaizdas kaip mano senelis lygiai taip pat paskendo šitame baseine. O aš ir mano mama nieko negalėjome jam padėti atrodo lyg jį būtu kaip kokį metalinį magnetas pritraukęs. (Mano senelis ištiesų miręs, bet jis mirė jau prieš beveik 3 metus nuo vėžio) Tada aš žinoma pasijutau negerai ir nuėjau link savo draugo mes su juo sėdėjome bažnyčios antrame aukšte. Ten buvo tokie kaip ir langeliai su užuolaidom pro kuriuos matėsi visas tas baseinas. Ir staiga man į akis krito daug degančių kryžių. Juos laikė žmonės ir atrodė jog norėtu tuom kryžiumi trenkti man. Kiti laužė kryžius. Visi jie buvo labai pikti, tik nesupratau kodėl? Gal dėl to, kad iš gelbėjasi tą mergaite kur skendo? Labai persigandau ir paprašiau , kad draugas parveštu mane namo.

  3. Sveiki, kelis kartus jau sapnavau sapną, kuriame degu. Sapnas buvo labai tikroviškas, jaučiau ugnį svilinančią mano odą, o už ugnies liežuvių, priešais mane stovėjo mano gyvenimo draugas ir šypsojosi. Ką tai galėtų reikšti?:)