DARŽOVĖS

Sapne regėti lauke augančias daržoves – gerovė, didelės pajamos. Ūkininkams – gyvulių prieauglis, geras derlius. Biznio Žmonėms – didelis pelnas. Sapne sodinti daržoves – slaptų troškimų išsipildymas. Suvytusios ir supuvusios daržovės – dideli vargai. Virti daržoves – šeimos rūpesčiai. Jeigu mergina sapnuoja, kad ruošia daržoves pietums, vadinasi, ji neteks mylimo žmogaus, tačiau jos laukia vedybos su garbingu ir ištikimu vyra Jeigu sapnuojate, kad valgote daržoves – Jūsų laukia netikėta sėkmė. Jūs priimsite ją kaip likimo dovaną, tačiau greitai suprasite, kad čia slypi ir klasta. Jeigu sapnuojate, kad valgote žalias daržoves, saugokitės gaisro .

Sapnavote keistą sapną? Norite sužinoti, ką gi jis reiškia? Pasidalinkite savo sapnu ir gaukite jo išaiškinimą bei interpretacijas.

El.pašto adresas nebus viešai skelbiamas.

*

Vienas sapno pasakojimas apie “DARŽOVĖS

  1. Prieš keletą mėnesių sapnavau jog vaikščiojau naktį lauke, tai buvo liepos mėnuo ir netikėtai pradėjo snigti. Tada pasirodė trys senos moterys, viena priėjusi tarė jog nori man paaiškinti kodėl pradėjo liepą snigti, tačiau ji mirė ant mano rankų. Gražiai ją paguldėme ir palikome gulėti.